Саакашвілі порадив СБУ почати боротьбу з “усероз’ідаючою корупцією” зі своїх власних рядів

Глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі різко відреагував на направлення в Одеську область спеціальної групи СБУ, яка мала завдання допомогти у боротьбі з корупцією.

1393224846-4479-saakashvili-reuters

На своїй сторінці у Facebook Саакашвілі написав, що СБУ перш, ніж направляти спецгрупу, варто провести очищення у власних лавах.
Я дізнався про те, що до мене направили спеціальну групу СБУ, щоб допомогти з боротьбою з корупцією вчора із засобів масової інформації і лише потім ми поговорили з очільником служби. Мені здається, що СБУ варто було б почати боротьбу з усероз’ідаючою корупцією із своїх власних рядів, враховуючи, наприклад, що в Одесі добре відомо, що контрабанду покривають саме багато представників цієї служби”, – написав голова ОДА.

«У нас в структурі – 800 осіб. Потрібно, чесно кажучи, максимум 50 осіб, щоб нормально працювали… Я багато разів бував в Одесі, але нікого не знаю. Це мій мінус, але й плюс. Будемо підбирати нових людей. Є і в самому апараті хороші люди, але в цілому – хочемо нових людей», – заявив керівник області.

Джерело: http://www.unian.ua/politics/1090972-saakashvili-poradiv-sbu-pochati-borotbu-z-userozidayuchoyu-koruptsieyu-zi-svojih-vlasnih-ryadiv.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *