Сепаратисти повідомляють про практично повне знищення банди Гіві

Сепаратисти у “Зведеннях від ополчення Новоросії” передають про величезні втарти терористів у боях за Пески і про вирішальну участь у битві так званих “відпускників” з Росії. За інформацією бандита з кличкою “Едуард Комуніст”, українські війська практично розгромили бандгрупу “Сомалі”, очолювану Гіві.

“Вчора Спартак врятувало подув “північного вітру”. Відбити наступ на Спартак і повернути позиції під Пісками вчора в основному зуміли “відпускники”. І це завдяки вчасно піднятого ними шуму. Ось, що мені пише одна людина, що має свої джерела звідти:

“За вчорашніми подіям: до вечора змогли майже повністю оточити Спартак, це стало можливо, тому що Восток кинув свої свої позиції, залишивши один на один з переважаючими силами противника підрозділ Гіві, який в умовах оперативного оточення практично повністю знищено, до 20.00 в бій вступили відпускники і ЗСУ відступили. Весь залишився вечір і всю ніч, швидкі вивозили важко поранених і загиблих ополченців з Спартака. Втрати дуже великі.

Це вже другий подібний інцидент зі Сходом. У січні вони вже запускали укрів в Спартак, через зону своєї відповідальності. Висновок, спасибі Жучковсскому, який вчасно злив інформацію в мережу, загальний крик змусив сонцеликого задіяти відпускників. Зараз на Жучковского почнуться гоніння”.

Джерело: http://newsonline24.com.ua/news/show/20003

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.