Широкине готують здати, поки вся увага прикута до Мукачевого, – комбат «Донбасу»

Áîéöû áàòàëüîíà "Äîíáàññ" â çîíå ïðîâåäåíèÿ ÀÒÎ (ïîñåëîê Øèðîêèíî, Äîíåöêàÿ îáë. ), 3 èþëÿ 2015 ã. Ôîòî ÓÍÈÀÍ

Широкине готують для здачі бойовикам, поки увага громадськості прикута до подій у Мукачевому, що на Закарпатті.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє командир батальйону «Донбас» Анатолій Виногродський.

«Дуже «вчасно» виникла тема Мукачевого. У той час, коли зрадники готують громадськість до здачі окупантам чергових територій (це я про Широкине), коли ми розгорнули кампанію про недопущення зрад, з’являється Мукачеве, і всі переключаються на цю тему», – написав він.

За його словами, жителям Маріуполя розповідають про те, що «нічого страшного не відбудеться, якщо ми здамо чергові території».

«Більше того, над розташуванням батальйону несподівано виникли капоніри (споруда для ведення флангового вогню у двох протилежних напрямках) ЗСУ, спрямовані на розташування батальйону», – додав комбат «Донбасу».

Варто зазначити, що народний депутат від «Самопомочі» Семен Семенченко готує дану інформацію до винесення на засідання в Комітеті з питань національної безпеки і оборони ВР і на засідання фракції.

«Для чого зводяться ці капоніри, що спрямовані на розташування батальйону на фото, розміщеному офіцерами Національної гвардії, хто і для чого готує виведення батальйону «Донбас» з першої лінії в Широкиному?

Питання офіцерів Національної гвардії не залишаться без відповіді… Опитуємо свідків того, що відбувається. Готуємо правозахисну групу для юридичної роботи», – написав Семенченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Як повідомлялось, проросійські бойовики відступили від селища Широкине, що під Маріуполем Донецької області. Місія ОБСЄ підтвердила відхід бойовиків з селища.


Джерело: http://zik.ua/ua/news/2015/07/13/shyrokyne_gotuyut_zdaty_boyovykam_poky_vsya_uvaga_prykuta_do_mukachevogo__kombat_donbasu_606979

Залишити відповідь