Шокуючі дані: Стало відомо, скільки солдат РФ і “добровольців” зникло без вісти на Донбасі

384045553Втрати російської сторони тільки ростуть. Ілюстрація: ЖЖ.

Втрати російських громадян, що беруть участь в незаконних збройних формувань, іменованих «ополченням Новоросії» засекречені. Про це пише на Фейсбуці Олександр Вінницький, повідомляють Патріоти України.
Достовірної інформації про ці втрати немає. Облік втрат російською стороною – серед надісланих найманців не ведеться, а серед відряджених професійних військових – ретельно приховується. Дані втрати доводиться визначати шляхом аналізу документів , що добуваються з різних джерел. Дані ці досить приблизні і похибка може становити до плюс / мінус 10-12%.
Починаючи з травня 2014 року – через вербування в російських військкоматах, для участі в бойових діях на території України, з числа професійних військових у відставці завербовано 57 132 людей. З них повернулося додому (у різному ступені цілісності) 15 873 людей – інші або ж були вбиті, або ж досі перебувають на території Луганської та Донецької областей і частково Ростовської областей.
 Облік втрат серед так званих стихійних добровольців, які під впливом російської державної пропаганди самостійно прибули на територію самопроголошених республік “ЛНР” і “ДНР” для участі в терористичних бойових діях проти України, – нереально навіть уявити. Але відомо, що серед цієї категорії втрати найбільші – так як їх зазвичай використовують у вигляді «гарматного м’яса». Крім того відомо, що тільки в 2014 році в Росії безвісти пропало 120 тисяч осіб, з яких чоловіки – майже 59 тисяч.
Втрати регулярних частин російської армії – строго засекречені і охороняються кримінальною статтею про державну таємницю, проте за оперативною інформацією за півтора року конфлікту вони вже перевищили 5000 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *