Син Януковича живий, смерть на Байкалі була інсценуванням, – екс-нардеп від «Свободи»

Активне мусування чуток і версій загибелі молодшого сина Віктора Януковича на Байкалі все більше наштовхує на думку про те, що це було зрежисовано для українського споживача.
Син Януковича живий, смерть на Байкалі була інсценуванням, – екс-нардеп від «Свободи»
Про це на своїй сторінці в соцмережі заявив одіозний екс-нардеп від «Свободи» Ігор Мірошниченко.
За його словами, смерть Януковича молодшого – підставна і зроблена для того, щоб син побіжного президента, змінивши прізвище, міг почати життя «з чистого аркуша» де-небудь у Європі.
– Раптова смерть Яника-молодшого, насправді, може бути примітивною виставою поганого режисера з метою надати йому можливість нового життя в ненависної йому «гейропе» або «пиндосии» під іншим прізвищем і з незаплямованою репутацією, – міркує тягнибоковец.
Він вважає, що доказом цієї версії є сюжети про трагедію в сім’ї Януковича на каналах українських олігархів.
– І чим більше Пінчук та інші посіпаки режиму Янучари триндять про прокляття, яке поголовно косить з ніг всю сім’ю колишнього президента, то все більше я вірю в те, що ця інформація спеціально адресована неосвіченому електорату, тоді як у «профффессора» та його нащадків все добре. Звичайно, з нашими грошима, які сім’я ретельно вивозила під прикриттям, в тому числі і деяких нинішніх, правоохоронців», – заявив Мірошниченко.

Джерело: http://ukrnovyny.blogspot.com/2015/04/blog-post_92.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.