Співробітник МВС, колишній Беркут, застрелив молодого хлопця-волонтера, який направлявся з гуманітарним вантажем до військових в зоні АТО

1cfa8c

За данними mvs.gov.ua цей трагічний інцідент відбувся сьогодні на одному з Донецьких блокпостів. Міліціонера, що перевищів свої службові повноваження затримано. Наразі його допитують. Про це пресі повідомив в.о. начальника УМВС України в Полтавській області Олег Бех.

В процесі проведення слідчих дій виявилося, що деякі високопосадовці та колеги полтавського міліціянта намагалися приховати злочин.

Тому, як заявляє Бех, з сьогоднішнього дня проводиться масштабна перевірка діяльності всіх підрозділів УМВС області.

«Я прошу громадськість, журналістів, полтавців інформувати керівництво обласного управління про всі факти зловживання службовим становищем і скоєння ряду інших злочинів. До таких осіб будуть прийматися жорсткі міри як керівництвом УМВС, так і керівництвом Міністерства внутрішніх справ України у найкоротші строки!”, – заявив Бех.

Джерело: http://divannaya-sotnya.com.ua/egor/spvrobtnik-mvs-kolishny-berkut-zastreliv-molodogo-hlopcya-volontera-yakiy-napravlyavsya-z-gumantarnim-vantazhem-do-vyskovih-v-zon-ato.html

Залишити відповідь