Суд зняв арешт з майна і цінних паперів Януковича-молодшого – ЗМІ

1397026623-1606--mknewskg

Апеляційний суд Києва зняв арешт, накладений на майно Олександра Януковича, у тому числі на цінні папери, що були на обліку у “Всеукраїнському банку розвитку”.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на джерела. Рішення було ухвалено ще 14 квітня 2015 року.

Аби уникнути розблокування ресурсів, у той же день Держфінмоніторинг, зважаючи на нові обставини, ухвалив рішення повторно зупинити видаткові фінансові операції в цінних паперах за відкритим у банку рахунком.

Майно Януковича може бути остаточно розблоковане в разі, якщо до 28 травня 2015 року Генеральна прокуратура повторно не звернеться до суду про накладення арешту.

Арешт на майно Олександра Януковича, у тому числі на цінні папери, що були на обліку в банку “ВБР”, було накладено ухвалою Печерського районного суду Києва від 1 квітня 2014 року.

Станом на 1 квітня 2014 року, сукупний залишок коштів на рахунку в цінних паперах складав 1 мільярд 067 мільйонів гривень – саме стільки становить загальна номінальна вартість цінних паперів.

Як відомо, “Всеукраїнський банк розвитку” є стовідсотковою власністю старшого сина Януковича Олександра, а головою правління банку до середини минулого року працювала Валентина Арбузова – мати екс-першого віце-прем’єра Сергія Арбузова.


Джерело: http://www.unian.ua/politics/1081929-sud-znyav-aresht-z-mayna-i-tsinnih-paperiv-yanukovicha-molodshogo-zmi.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *