Суддя Бортницька Віта Вікторівна 62 в списку люстрації

Як і очікувалось, суддя Бортницька Віта Вікторівна встигла себе “проявити” в протизаконних рішеннях.  Причому цих рішень досить багато.

Наприклад, ця суддя “проявила себе” в розгляді справи розробника реєсстрів для Мінюста – ТОВ “Артмастер” (див. http://www.unn.com.ua/uk/news/1274127-u-tov-art-master-stverdzhuyut-scho-na-pratsivnikiv-kompaniyi-tisne-sud). Мабудь, це не випадковість, що вона і в мене приймала рішення про вилучення техніки. Мабудь, ця суддя “обслуговує” подібні діла…

Крім того, ця суддя попала в люстраційні списки, причому по різним ділам:

Люстраційний список Удару:

Судді, слідчі та прокурори, які брали участь у протиправному засудженні та переслідуванні активістів Євромайдану

62. Бортницька Віта Вікторівна, суддя Печерського районного суду міста Києва, яка 27.11.2013 р. задовольнила клопотання прокурора та слідчого у кримінальному провадженні №12013110060008951 від 25.11.2013 р. та незаконно обрала найтяжчий запобіжний захід підозрюваному Матяшу Олегу Дмитровичу (1986 р.н.) та Благодарному Віталію Станіславовичу (1979 р.н.) — тримання під вартою тривалістю 60 днів. Підозрюються в опорі працівникам міліції під Кабінетом Міністрів України 24.11.2013 р. Матяш О.Д. є інвалідом 3 групи, отримав від побоїв “Беркуту” закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, численні забої м’яких тканин обличчя та грудей. Десять народних депутатів звернулись до судді з клопотаннями про поруку, але суддя відхилила клопотання.

Люстраційний список “опозиції”:

Восьма група – судді

У список нев’їзних потрапили всі причетні до справи Тимошенко судді Печерського районного суду Києва, які, на думку опозиції, своїми діями порушили закони і Конституцію України.

45. Віта Бортницька, суддя Печерського районного суду Києва.

 

Українські судді знову на стороні великих грошей?

Українські судді знову на стороні великих грошей? серпня 16, 2014 12:27 Прокоментуй! Українські судді знову на стороні великих грошей? Українські судді знову танцюють під дудку олігархів – вважає народний депутат України Ігор Мосійчук. Вчора Андрій Парубій програв суд Віктору Медвчедчуку – повідомляє Мосійчук. Суд заборонив називати Парубію Медвчедчука «посібником терористів» і «бандитом». Таке рішення винесла суддя Печерського районного суду м.Києва Вікторія Бортницька. Саме смішне в цій історії те, що головного коменданта Майдану Андрія Парубія засудила суддя, яка мала потрапити під люстрацію. Саме Вікторія Бортницька винесла одне з перших рішень по ув’язненню активістів Майдану, ще на початку Революції гідності. Виникає закономірне питання: чому шанований мною Андрій Парубій перебуваючи на посаді секретаря РНБО абсолютно жодним чином не доклався до проведення люстрації і відсторонення суддів, які виносили політично-мотивовані рішення? Все це б виглядало дуже смішним якби не одне «але». Ті самі судді, прокурори, слідчі, які засуджували в часи кривавого режиму Януковича громадських активістів за політичними мотивами, зараз оклигались від удару, який був нанесений системі народом і продовжують далі служити своїм старим господарям медведчукам, ахметовим, клюєвим, пшонкам, льовочкіним, коломойським та іншим представникам бандитсько-олігархічних кланів. Вищевикладене підтверджує, що нова революція буде носити виразно антиолігархічний та антисистемний характер, і якщо Революція гідності нікого нічого не навчила, то антиолігархічна навчить точно, бо тоді народ прикрасить ліхтарі на Хрещатику суддями, прокурами, слідчими та їхніхніми господарями. Не врятує їх , ані втеча за кордон, ані мільярдні статки – поперджає політв’язень.

Новина 04.07.2013

Суд відмовився прийняти зустрічний позов Яценюка до Клюєва

 

Печерський районний суд Києва відмовив Арсенію Яценюку у прийнятті зустрічного позову до Андрія Клюєва, який подав позов до Яценюка про захист, честі і гідності ділової репутації за висунуті ним обвинувачення у підкупі народних депутатів.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення сьогодні під час попереднього розгляду позову Клюєва винесла суддя Бортницька.

Джерело: http://www.unian.ua/politics/807301-sud-vidmovivsya-priynyati-zustrichniy-pozov-yatsenyuka-do-klyueva.html

Получається, що суддя, що повинний бути давно люстрованим, приймає і зараз, після “революції гідності” протиправні рішення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *