У Мукачево, де обстріляли “Правий сектор” тренувалися бойовики ДНР. Влада ж у всьому звинувачує добровольців – підсумки прес-конференції

11

Спорткомплекс де бойовики нардепа Ланьо, обстріляли бійців «Правого сектора» Закарпаття використовувалося як база бойовиків “ДНР”. Таку інформацію нині у Львові оприлюднив офіційний речник Добровольчого Українського Корпусу ПС Андрій Шараскін, позивний «Богема» на прес-конференції у Львові.

21

“Там працює не тільки місцевий кримінал, але і ДРГ “Рязань” – бойовики. Їхній командир підтвердив, що його люди були там. І попередня інформація, яка у нас була, крім контрабанди, це те, що якраз цей спортивний комплекс використовується як тренувальна база для бойовиків “ДНР”, – каже Богеми. З його слів, міліція разом з кримінальними елементами, пов’язаними з нардепом Ланьо, планувала знешкодити бійців “Правого сектора” які намагалися протидіяти контрабанді цигарок у регіоні.

Сьогодні «Представники «Правого сектора Львівщини» провели прес-конференцію на якій оприлюднили про подробиці розправи бандитів з Закарпаття та міліції над Активістами «Правого сектора». Нагадаємо, в цій сутичці один представник ПС загинув, постраждали понад 10 людей, іншим ж довелося відступити у гори. Водночас влада «без суду і слідства» вже оголосила винними у сутичці добровольців та розпочала їх «травити». На вихідні на Закарпаття розпочалися стягуватися значні міліційні та військові редути для розправи над добровольцями. Відтак, «Правий сектор» та громада Львівщини об’єдналися аби не дати вчинити безглузду розправу над добровольцями та організували 4 вартові пункти: поблизу Гамаліївки, на трасі біля села Деревач, неподалік Стрия та Самбора. Активісти відслідковують рух транспорту в якому рухаються військові начебто для зачистки Правого сектора Закарпаття. Так цієї ночі на блокпості, неподалік Гамаліївки активісти зупинили два автобуси з військовими з Рівенщини, які їхали у повній бойовій амуніції на не могли конкретно пояснити свого маршруту. Їх у супроводі правоохоронців доправили на військову базу ЗСУ у Старичі. «Автобуси примусово не зупиняли. Вони пригальмували. Тоді ми попросили їх сказати, куди вони їдуть і що в автобусах знаходиться. Хлопці все нам добровільно самі показали», – стверджує голова ради ГО “Правий сектор-Захід” Олена Живко.

33

Підстав для такої пильності достатньо. Зі слів Олени Живко вчора вночі БТРи та інша військова техніка заблокували вишкільну базу «Правого сектора» неподалік Сколе ” На цій базі, яка знаходиться по дорозі в Закарпаття, хлопці проходять навчання, і там було зосереджено велику кількість людей, яка була на базі і проходила звичайне навчання для підготовки на поїздку в зону АТО. Оскільки заїзд в нашу базу знаходиться високо в горах, під’їзди до неї важкі, на одному з під’їздів була помічена військова техніка – це кілька БТР та інші військові машини. Їхнє планування було – зосередити всі свої сили на нашій базі» – говорить Олена Живко. Після того, як ця інформація була оприлюднена у ЗМІ важка техніка розблокувала базу і направилась у сторону Закарпаття.
Разом з тим, правосекторівці розпочали безстрокову акцію протесту з вимогами припинити знищення та переслідування добровольців під стінами Львівської ОДА.
Свою підтримку «Правому сектору» у протидії з владою висловила низка громадських Організацій Львова. Нині громадські активісти оприлюднили заяву в які йдеться що активісти що, цитую «Вказані події стали можливими в тому числі внаслідок безвідповідальності діючої влади. Більше того, саме участь закарпатських силовиків (СБУ та МВС) у кришуванні злочинних схем контрабанди є очевидною та такою, що спричинило свавілля та впевненість у безкарності з боку кримінальників.Громадські активісти Львова висловлюють підтримку побратимам з «Правий сектор-Захід» та вважають справедливими вимоги їх провідника, щодо необхідності здійснити об’єктивне розслідування вчорашніх подій»- кінець цитати. Під документом поставили свої підписи: «Варта1», «Варта700», «Економічний бойкот» , «Самооборона Львівського Євромайдану», «Народна Самооборона», «Рабів до Раю не пускають», «Пріоритет права», «Розвиток громади», «Допомога армії України», «Афганська сотня», «Координаційна Рада сотень майдану», «Волонтерський Полк» та низка інших громадських організацій та громадських активістів. Повний текст заяви поданий нижче окремим файлом).

43


Джерело: http://ps-zahid.info/news/u-mukachevo-de-obstrilyaly-pravyj-sektor-trenuvalysya-bojovyky-dnr-vlada-zh-u-vsomu-zvynuvachuje-dobrovoltsiv-pidsumky-pres-konferentsiji/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.