У Нємцові ми могли бачити іншу Росію, з якою могли би бути партнерами, – Маринович

Відомі громадські і політичні діячі в ефірі аналітично-інформаційної програми «Погляд на тиждень» на телеканалі ZIK вшанували добрими словами памʼять російського політика Бориса Нємцова, якого було вбито в ніч із 27 на 28 лютого, у Москві.

Мирослав Маринович, віце-ректор УКУ:

  • Упродовж Помаранчевої революції, Майдану, нинішньої  війни від Нємцова ми чули слова, в яких відчувалася пошана до нашої гідності. А це з уст російського політика буває дуже рідко. У постаті Бориса Нємцова ми могли бачити іншу Росію. Росію, з якою ми могли б бути партнерами.

Борислав Береза, політик:

  • Те, що Нємцов не був ворогом України, те, що він був ворогом режиму Путіна і виступав проти війни з Україною, ставить його в ряд наших друзів. Вбивство людини, яка була обличчям опозиції в Росії – це сильний удар по наших позиціях в Росії, це удар по прихильниках миру  Борислав Береза

Петро Радковець, історик, львовознавець:

  • Якщо людина – чи то політик, чи то громадський діяч – вміє, може і має сміливість висловити свою думку, яка не співпадає з офіційною, то такій людині треба подякувати за це. Нємцов мав сміливість, адже виступав в опозиції до існуючої влади у Росії. Це людина, яка могла за собою повести людей, до нього прислухалися – і не тільки у Росії, а й за її межами.

Зураб Кантарія, громадський діяч, активіст Майдану:

  • Нємцову варто подякувати за те, що він постійно підтримував Україну, підтримував нашу опозицію, коли ми мали владу Януковича. Він намагався пропагувати демократичні цінності у тоталітарній системі, яка діє в Росії. Це дуже велика втрата.

Джерело: http://zik.ua/ua/news/2015/02/28/u_postati_niemtsova_my_mogly_bachyty_inshu_rosiyu_z_yakoyu_mogly_by_buty_partneramy__marynovych_568643

Залишити відповідь