В «Укрнафті» спростували заяву Саакашвілі про збитки і пригрозили йому судом

Укрнафта

«Укрнафта» у 2014 році отримала майже 4,5 млрд гривень прибутку, а не 80 млрд гривень збитків, як про це у неділю заявляв губернатор одеської області Міхеїл Саакашвілі.

Про це сказано у повідомленні «Укрнафти», яке є у розпорядженні «Української правди».

«Повідомляємо, що інформація, поширена Міхеїлом Саакашвілі про фінансові показники ПАТ «Укрнафта» не відповідає дійсності. Як зазначалося раніше, розмір чистого прибутку товариства за 2014 рік відповідно до декларації з податку на прибуток становить 4,495 мільярда гривень при загальному обсязі отриманого у вказаному році доходу від продажу товарів, робіт та послуг на рівні 28 мільярдів гривень», – заявили у компанії.

У зв’язку з цим «Укрнафта» звернулася до Саакашвілі з проханням назвати джерело отриманих даних про збитки компанії.

«У залежності від відповіді, ПАТ «Укрнафта» залишає за собою право позиватися до осіб, що поширюють недостовірну інформацію, або до пана Саакашвілі особисто», – додали в компанії.

У повідомленні зазначили, що «Укрнафта» вважає такі заяви провокаційними, неприпустимими, а також такими, що завдають компанії шкоди і порушують основні права людини і етику держслужбовця.

Як відомо, раніше співвласник «Укрнафти» Ігор Коломойський в коментарі заявив, що, якщо компанія зазнала, за словами Саакашвілі, збитків, то вона не повинна сплачувати дивіденди державі.


Джерело: http://zik.ua/ua/news/2015/07/20/v_ukrnafti_sprostuvaly_zayavu_saakashvili_pro_zbytky_i_prygrozyly_yomu_sudom_608993

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *