ВИ ДИВУЄТЕСЬ ПОВЕДІНЦІ АВАКОВА? ПОРОШЕНКО ПОСМЕРТНО НАГОРОДЖУВАВ МІЛІЦІОНЕРІВ-СЕПАРАТИСТІВ…

Ось уже кілька діб у соцмережах не вщухає обговорення ліквідації у м. Києві двох членів бандформування «Беркут». Чимало українців розуміє справедливість розправи над бандитами і висловлює солідарність із народними месниками, які покарали злочинців. Водночас зростають критичні настрої відносно міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Однак Аваков – це всього лиш один із елементів нинішньої антиукраїнської системи на чолі з пРезидентом Петром Порошенком.

Окрім здачі територій, постійних наказів щодо «перемир’я», ганебних Мінських домовленостей тощо Порошенка цікаво характеризує наступний епізод.

3 липня 2014 року представники націоналістичного підпілля м. Донецьк ліквідували групу колаборантів-міліціонерів. Колаборанти були співробітниками ДАІ і, перебуваючи на своїх посадах, співпрацювали з заколотниками-сепаратистами. Доволі промовистим є те, що на похоронах ліквідованих «українських міліціонерів» поруч із міліцейським начальством були присутніми проросійські бойовики (з деталями справи ви можете ознайомитися за допомогою відео учасників підпілля – https://www.youtube.com/watch?v=tk_X6gJhlOU).

Ліквідація посібників терористів відбулася 3 липня на посту в районі транспортної розв’язки на перетині вулиць Артемівської та Гірничої в Куйбишевському районі Донецька.

Здавалось би, нинішня влада мала відзначити сміливі дії українських підпільників. Одначе вже 15 липня 2014 року «Указом Президента України» № 593/2014 усіх чотирьох колаборантів було нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Тих, хто працював на агресора, нагородили «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України».

Хтось, можливо, буде здивований або обурений. Але в нашій країні дивуватися не варто. Аж до того часу, поки ми не усунемо режим внутрішньої окупації…

Джерело: http://banderivets.org.ua/vy-dyvuyetes-povedintsi-avakova-poroshenko-posmertno-nagorodzhuvav-militsioneriv-separatystiv.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *