Влада перешкоджає проведенню акції проти підвищення тарифів

Народний гнів, викликаний кабальним зростанням тарифів змусив тремтіти черкаських чиновників.

Місцева влада у Черкасах сфальсифікувала повідомлення про мінування Центрального залізничного вокзалу та Дому торгівлі — двох найбільших інфраструктурних об’єктів міста з метою посіяти паніку серед населення та створити підстави для введення стану підвищеної небезпеки у місті. Про це повідомив координатор громадської ініціативи «ЦІНА ЖИТТЯ» у Черкасах Віталій Короткошей. За його словами влада робить усе можливе, аби змусити черкащан залишатися вдома і не брати участь у протестних заходах, запланованих на завтра.

Віталій Короткошей

координатор громадської ініціативи «ЦІНА ЖИТТЯ» у Черкасах 

У нашому місті ніколи в житті ніхто нічого не мінував, а напередодні мітингу проти драконівських цін на комуналку раптом з’являється повідомлення про замінування одразу двох найбільших об’єктів. Я впевнений, що таку інформацію розповсюджують навмисно, аби люди боялися виходити з квартир і брати участь у мітингах проти свавілля влади. Чиновники злякалися поширення протестних настроїв серед населення і використовують адміністративний ресурс, перешкоджаючи народному волевиявленню.

Він також повідомив журналістам, що представники обласної держадміністрації всупереч закону відмовилися посприяти проведенню неполітичної акції протесту і не надали організаторам акції можливість підключити техніку до електромережі у будівлі ОДА, аби обладнати сцену для вільного висловлення позиції усіх містян.

Віталій Короткошей

координатор громадської ініціативи «ЦІНА ЖИТТЯ» у Черкасах 

Місцеві чиновники, як і їх попередники, прогинаються під грабіжника Яценюка та його банду замість відстоювати інтереси громадян. Спроби можновладців протистояти нам не лише не лякають, а, навпаки, сигналізують, що ми на правильному шляху! І ми будемо боротися до остаточної перемоги!

Нагадаємо, завтра об 11:00 на Соборной площі міста Черкаси відбудеться мітинг проти кабального підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Акція неполітична, участь у ній може брати кожен громадянин, без партійної символіки.

Джерело: http://cina.org.ua/#news/175

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *