ЯЦЕНЮК ФІНАНСУЄ ТЕРОРИЗМ?! ГПУ РОЗБЕРЕТЬСЯ!

Сергій Каплін

Сьогодні звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою негайно розпочати досудове розслідування за фактом фінансування тероризму керівництвом Уряду.

Ніхто з високопосадовців КМУ не робить секрету з того, що вугілля закуповується у ДНР та ЛНР. Наприклад, Демчишин на початку квітня анонсував придбання 500 тисяч тонн антрацитного вугілля з території, підконтрольній ДНР та ЛНР. Також він обмовився, що на сьогодні до України надходять достатні об’єми вугілля з окупованих територій. Також ЗМІ стало відомо, що держпідприємство «Укрінтеренерго» уклало договір з ТОВ «ВАЛЕЯ» щодо закупівлі вугілля ДГ 0-13 на суму понад 51 мільйон гривень. А таке вугілля видобувають лише на непідконтрольних Україні територіях! До речі, «Укрінтеренерго» належить до сфери управління Міненерговугілля.

Враховуючи всі ці факти є підстави вважати, що закупівля вугілля з окупованих територій координувалася безпосередньо Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. Бо саме він координує та контролює діяльність членів Кабінету Міністрів України, зокрема міністра енергетики та вугільної промисловості.

По суті керівництво Уряду займається фінансуванням терористичних організацій через закупку у них вугілля. І є всі підстави вважати, що на отримані гроші від продажу вугілля ДНР і ЛНР закуповує зброю та військову техніку!

Залишити відповідь