Яценюка і Авакяна звинуватили в організації масового вбивства

Аваков и Яценюк

Аваков і Яценюк хотіли заживо поховати добровольчі батальйони в Іловайському котлі, – заявив нардеп Мусій на політичному шоу Савіка Шустера.

Українці вже давно розуміють, що організація смертоносних “котлів” – це співпраця банди МВС під керівництвом кримінального авторитета Авакяна і зрадницького Генштабу України з російськими окупантами. Разом вони проводять знищення української нації, саме тому і війну не називають війно, бо фактично це не війна, а прихований під виглядом гибрідної війни геноцид, але на вищому рівні таке звинувачення було озвучено вперше.

Знайшовся в Україні один-єдиний народний депутат, який звернув увагу на цю сенсаціну заяву – Сергій Каплін. На своїй сторінці в Фейсбук він трохи грубовато, але влучно описав своє відношення до інформації про організацію Іловайського котла, де загинуло понад дві тисячі воїнів України.

“Нардеп Мусій публічно заявив, що є свідком засідань уряду, де планувалося навмисне перешкоджання виходу з Іловайського котла добровольчих батальйонів.” – пишк=е Каплін, – “Нагадаю, тоді Мусій був міністром охорони здоров’я. Пізніше Яценюк вижив його з цієї посади.

Автори (котла – прим. ПN) Аваков і Яценюк. Причина? Цитата: вони звідти повернуться в Україну, прийдуть під кабмін.

Якщо це правда, – то ці два “пани” просто підараси.

Я вже направив відповідну заяву до ГПУ.

Без надії сподіваємось, що ГПУ уважно розгляне слова двох народних депутатів, але будемо реалістами – поки народ спить і тисячі людей не прийдуть під Кабмін щоб вбивати цинічних вбивць ніхто не заарештує ні Авакяна, ні Яценюка, хоч ми й розуміємо, що на їх руках майже стільки ж крові, як і на клешнях їх бізнес-партнера – пуйла.

Микола Крамольник


Джерело: http://newspravda.com/index.php/pryhody/1010-yatseniuka-i-avakiana-zvynuvatyly-v-orhanizatsii-masovoho-vbyvstva.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *