«Яценюка у відставку!»: тариф 50 гривень за годину (фото)

Кілька сотень львів’ян пройшли ходою через центр міста, вимагаючи відставки прем’єр-міністра та президента.

Достеменно дізнатися, хто організатор мітингу, не вдалося. Кілька сотень людей прийшли до пам’ятника Шевченку, аби висловити свою недовіру уряду та невдоволення «космічними» сумами у квитанції за комуналку. Деякі з них тримали транспаранти «Порошенка до відповіді! Яценюка у відставку!». Далі від пам’ятника Шевченку колона мітингарів пройшлася до ратуші та будівлі обладміністрації, передає Корупція.Інфо

– Останнім часом всіх шокують нові цифри у квитанціях, людей вимагають сплатити за новими цінами і зі старими зарплатами комунальні послуги, – обурюються активісти. – Зубожілий народ заганяють, прикриваючись реформами і потребами. Усі розуміють складну ситуацію в Україні, але таке різке підвищення не в силі подужати більшість громадян. А, не розуміючи структуру тарифів, вимагати від людей, щоб вони платили лише тому, що держава не може контролювати монополії та щоб заробляли олігархи, неприпустимо!

20150624145718Тим часом, подейкують, що мітинг – проплачений, і начебто за участь у ньому платили по 50 гривень. Принаймні, такі оголошення вдалося знайти в Інтернеті. Попри це, деякі львів’яни кажуть, що йти на такий мітинг можна і безплатно, адже тарифи і справді нереальні, і справа ця – благородна.

Lviv_miting-2У результаті мітингуючи заявили, що вимагають створити протягом 10 днів комісію за участю представників страйкому, журналістів, представників виконавчої влади Львова та депутатів міської ради, яка перевірить встановлені урядом тарифи в житлово-комунальному комплексі, оприлюднивши результати у ЗМІ. При цьому від депутатів Львівської міськради вимагають не встановлювати тарифи, які затвердив уряд, а дочекатися результатів роботи комісії.

Lviv_miting-3

Однак ні з мерії, ні з ОДА до пікетувальників ніхто так і не вийшов.

Джерело: PressЦентр 

Джерело: http://www.korupciya.com/?p=69155

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *