Як Кисельов Порошенка і Бузину смаженою картоплею годував

Як Кисельов Порошенка і Бузину смаженою картоплею годував

У минулому скандальний російський телеведучий Дмитро Кисельов вів свій клуб «Сковороди», на якому без преси могли спілкуватись відомі громадські та політичні діячі. Цікаво, що гостями одного із заходів клубу були теперішній президент України Петро Порошенко і нещодавно загиблий журналіст Олесь Бузина.

Новину повідомляє «Преса України».

Як це неабсурдно звучить, але один із «медіа-ворогів» України, добре відомий своєю манерою викладу новин, телеведучий Дмитро Кисельов, у недалекому минулому годував президента України Петра Порошенка, журналіста Олеся Бузину та інших відомих політиків та журналістів.

Відбувалось це все на одному зі заходів клубу «Сковороди» у червні 2011 року, який на той час очолював сам Кисельов.

Як зазначається у виданні клубу, він був створений для того, аби відомі політики і громадські діячі могли без перешкод та без преси поспілкуватись між собою.

Частував своїх гостей російський телеведучий жареною картошкою із шкварками, яку сам же і приготував.

Як Кисельов Порошенка і Бузину смаженою картоплею годував Як Кисельов Порошенка і Бузину смаженою картоплею годував Як Кисельов Порошенка і Бузину смаженою картоплею годував Як Кисельов Порошенка і Бузину смаженою картоплею годував Як Кисельов Порошенка і Бузину смаженою картоплею годував Як Кисельов Порошенка і Бузину смаженою картоплею годував Як Кисельов Порошенка і Бузину смаженою картоплею годував Як Кисельов Порошенка і Бузину смаженою картоплею годував Як Кисельов Порошенка і Бузину смаженою картоплею годував

«Преса України»

Джерело: http://antikor.com.ua/articles/37618-jak_kiseljov_poroshenka_i_buzinu_smahenoju_kartopleju_goduvav

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *