Які зміни чекають на Україну після повалення Петра Порошенка?

Порошенко

Порошенко не є найгіршим Президентом України, він не гірше ніж всі його попередники. Всі 24 роки країною керували брехуни, казнокради, шахраї і люди, яким немає особливої справи до майбутнього нашої Батьківщини. Зрадники приходили до влади не тому, що хотіли своєю роботою зробити з України процвітаючу європейську державу, а тому, що хотіли набити свої кишені і “відвалити”.

Після повалення режиму Порошенка Україну чекають дуже серйозні зміни і одна з цих змін:

Зміна №1 – Всі українські чиновники, включаючи Президента, депутатів Верховної Ради, співробітників поліції і чиновників всіх рангів, будуть ЩОРІЧНО проходити посадову переатестацію на детекторі брехні. Кожен рік ми будемо відсіювати зрадників України і в кінцевому підсумку, нехай і через 5 або 10 років, в багатотисячному апараті чиновників не залишиться нікого, крім справжніх патріотів України, які їй вірно служать і кожен рік проходять переатестацію.

А щоб нам не довелося кожен рік переобирати нового Президента і депутатів, то ми введемо тестування на детекторі брехні як обов’язкову умову при подачі документів у виборчу комісію. Кандидата на посаду Президента чи в Верховну Раду запитають на детекторі брехні: – “Чи Любите ви Україну і готові їй служити чесно, не використовуючи своє посадове становище заради свого фінансового добробуту?”

Як ви думаєте, а якщо б це тестування було введено одразу після “Революції Гідності”, то Петро Порошенко його пройшов би та став би Президентом? Його серце не здригнулося б при відповіді на це питання? А скільки депутатів сьогоднішньої Верховної Ради пройшли б це тестування?Ви тільки уявіть собі таке майбутнєвсі державні посади України, починаючи з посади Президента і закінчуючи співробітниками поліції, займають люди, які люблять Україну і готові їй вірно служити, щоб Україна стала процвітаючою європейською державою. Я за таке майбутнє для нашої Батьківщини готовий життя віддати! Так, готовий! Лише тільки молю Бога, щоб він дозволив мені побачити це майбутнє, а потім і помирати не шкода.
Якщо ви підтримуєте цю ініціативу, то тисніть по кнопках соціальних мереж, які ви можете побачити нижче, що якомога більше жителів України дізналися заради чого ми організували Всеукраїнський марш “День Гніву”, який пройде 29 серпня по всім містам України.

Підтвердь свої наміри вийти на маршДень Гнівутутhttps://www.facebook.com/events/1649653638586458/

Разом ми переможемо! В єдності наша сила! Слава народу України!

Наші спільноти в соціальних мережах:

у Фейсбуці тутhttps://www.facebook.com/groups/ukrainemaidan3.0/

у Вконтакте тутhttps://vk.com/narodniymaidan

З усіх питань співпраці з протестними рухами України в лічку – https://www.facebook.com/profile.php?id=100009453169499


Джерело: http://stepan-mazura.livejournal.com/4066.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *