Якщо ви не захистите Правий Сектор сьогодні, тоді вас не буде кому захищати завтра…

Маруся-та-Ведмідь-1-2

Якщо ви не захистите Правий Сектор сьогодні, тоді вас не буде кому захищати завтра… “Думаю ви помітили, що зараз всі очільники партій дивним чином максимально безхребетні…”
Цю країну розвалять кримінальні структури крупного масштабу. Найкрупніша мафія тепер називається Російська федерація. Всі інші в Україні, кого ви підозрюєте в зраді, є проплаченими інструментами для мети розподілу території. Влада, деякі церкви, депутати ВР, частина несвідомих правоохоронців – всі вони разом вже є досить дієвою системою і встигли набрати обертів навіть більших ніж були до майдану. Це те, про що ви самі знаєте. А тепер те, що я бачу сьогодні…
Думаю ви помітили, що зараз всі очільники партій дивним чином максимально безхребетні. Маса інертних українців та латентних патріотів не здатна зробити нічого, а вони складають більшість нації. Українцям дуже пощастить, якщо зараз раптом серед кримінальних структур знайдуться патріоти, або ж принаймні зацікавлені впливові авторитети, що захочуть зберегти свою зону впливу тут, а не віддати її нашим “братам”. Принаймні хоч хтось увімкнеться активно не віддати своє російській мафії. Страшно звучить і неприємно? Коробить вашу натхненну та величну давньоукраїнську тонку натуру? До такого стану цю справу довели саме такі тонкі натури або ж дуже зайняті своїми власними справами але надзвичайно мудрі критики. Винен кожен з них, кого не було на акціях протесту поряд з тими, хто ще намагався боротись.
Не люблю шукати винних, але кажу чесно, бо саме ці критики, буквоїди, інтелигентні шукачі правди самі ні…чого не роблять і іншим не дають.
ПОДІЇ НА РАЗІ РОЗВЕРТАЮТЬСЯ таким чином…
*** Ми не консолідуємо спільні сили всіх структур для боротьби з ворогом, ми пересварилися між собою і саджаємо один одного по тюрмах та стріляємо один в одного.
*** Ми не використовуємо телебачення аби допомагати армії і кожної хвилини тримати в напрузі глядачів аби вони не розслаблялися а працювали в допомогу армії. Солдат на передовій не може собі дозволити розслабитись і ми всі разом маємо сидіти в одному окопі до перемоги або буквально або морально, тоді це змусить діяти нас по іншому.
*** Ми не підтримуємо волонтерський рух, ми давимо тих нещасних волонтерів та вимагаємо сплачувати проценти, знімаючи зі своїх останню сорочку.
*** Ми не саджаємо бандитські клани за контрабанду, вбивства й наркотики, ми не саджаємо дітей депутатів за збитих людей під час водіння авто, ми не саджаємо продажних міліціянтів, ми принципово не саджаємо прокурорів хабарників, ми саджаємо наших бійців за носіння зброї і патріотів за перебування на противладних акціях.
*** Ми не відвойовуємо свої землі, ми їх віддаємо, лишаючи всипаними тілами наших чоловіків, братів, батьків, а ті хто стали каліками без підтримки волонтерів, заздрять загиблим.
З ХОРОШОГО
Я хочу подякувати кожному комбату збройних сил, які підтримують нас і разом зі своїми бійцями були і є готовими стати на захист добровольчого руху. Патріотам тиловим нажаль цього не поясниш на пальцях, а от бойові командири знають ціну надійним побратимам перед лицем ворога.
Зараз дії правоохоронців незрозумілі, інформація для ЗМІ замовчується та перекручується. Біле називається чорним а захист України в тилу й на передовій називається тероризмом. Будьте обережні, шановні українці, ви ризикуєте лишитись неозброєними вже не перед стіною беркутів, як це було на Майдані, а перед колонами ворожих танків, як це сталось на Донбасі.
І ПРО ПРАВИЙ СЕКТОР
Майданом, в момент піку народного незадоволення, зкерував рух за оборону держави. Частина цього руху назвалась Правим Сектором, це був неконтрольований рух, і зараз він лишається таким.
КГБістські технології працюють не лише ззовні, а й усередині структури ПСу, забагато з’явилось “правосекторівців”, яких не було на Майдані, зате вони мають кримінальне минуле, і роблять свою брудну роботу від нашого імені, компрометуючи своїми незаконними діями усіх патріотів червоно-чорного прапора. Хто любить історію, той зустрічав такі технології ще за часів боротьби Радянського Союзу з УПА.
Усі добровольчі батальйони, крім наших правосекторівських, зараз підкоряються наказу. Ніхто з колишніх добровольців вже не має права ігнорувати накази про здачу територій, ніхто окрім Правого Сектора.
Кожен член Правого Сектора, хто з часів Майдану втримався й досі в цій структурі, незважаючи на всі перепони з боку зовнішніх та внутрішніх ворогів, кожен є найстійкішим бійцем, а тому найнебезпечнішим для ворогів суверенної Української держави.
Якщо ви не захистите Правий Сектор сьогодні, тоді вас не буде кому захищати завтра. Я не думаю, що в мирні часи Правий Сектор потрібен в тому вигляді, в якому він є зараз, але я впевнена, що в темні часи, що зараз настали для нашої держави, Правий Сектор поки є стовідсотковим НАРОДНИМ інструментом в боротьбі з будь яким ворогом.
Правий Сектор не воюватиме зі своїми, він або потрібен вам, або не потрібен, ви вирішуєте. Ви можете собі дозволити посидіти на дивані, бо ми взялися за вас воювати. Як не буде Правого Сектора, то доведеться або вам самим їхати на передову, або все, фініта ля комедія.

Шановний Український народе, пора працювати над здобуттям незалежності, не прогавте шанс, який Україні пощастило, випадково що без жодного пострілу, отримати в 1991 році.


Marusya Zvirobiy

Джерело: http://www.marusin.com.ua/%D1%8F%D0%BA%D1%89%D0%BE-%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80-%D1%81%D1%8C%D0%BE/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.