Ярош про Віче на Майдані, Президента та ВР, з`їзд Правого сектору, про Збройні сили та вихід своїх з оточення

Ярош

“Правий сектор” готує віче на Майдані заради революції.

Глава партії “Правий сектор” Дмитро Ярош запропонував владі варіант вирішення конфлікту, який виник у Мукачевому.

За його словами, влада може амністувати бійців “Правого сектора”, які відкрили стрілянину в місті, в обмін на вступ ПС в Збройні сили України.

“Ми готові зробити крок на зустріч державі, перейти до складу Збройних сил на тих умовах, які я озвучував, чому б не зробити амністію цим людям … Всі наші хлопці – воювали і готові далі воювати. Вони могли б кров’ю змити ту провину, яка на них лежить, а саме, що піддалися на провокацію “, – сказав Ярош на брифінгу.

Крім того, Ярош анонсував надзвичайний з’їзд ПС на наступному тижні.

“Ми ініціюємо проведення надзвичайного з’їзду” Правого сектора “наступного тижня тут, у Києві, де будуть прийняті рішення щодо подальшої нашої діяльності”, – повідомив він.

Акції ПС у формі пікетування державних і адміністративних будівель в регіонах закінчені і будуть продовжені в іншому форматі, додав Ярош.

“Правий сектор” має намір провести віче на Майдані, кінцевою метою яких Ярош декларує “революцію”.

“Як ви бачите, партія” Правий сектор “не ініціює якого-небудь кровопролиття … але при цьому ми розуміємо, що без революційних перетворень у державі не обійдеться, і докладемо максимум зусиль, щоб ці революційні перетворення відбувалися мирним чином”, – зазначив Ярош.

Разом з тим, керівник “Правого сектора” заявив, що не схвалює застосування зброї бійцями ПС в Мукачеві. Втім, Ярош вважає, що вони були змушені це зробити.

Нагадаємо, Україна зобов’язалася перед Заходом формалізувати добровольчі формування, тобто включити їх до складу офіційних військових підрозділів. Переговори про вступ військового підрозділу ПС в ЗСУ ведуться вже кілька місяців, однак успіхом не увінчалися.

Ярош також пропонує задуматися про відставку президента, а також про розпуск Верховної Ради та українського парламенту.
“Я бачу, що президент України не на своєму місці ні як верховний головнокомандувач, ні як людина, яка ефективно керує державою.
Тому тут, на мій погляд, треба вже говорити про відставку президента, про розпуск Верховної Ради, яка є такою ж маріонеткою, якою і була до того. І, відповідно, за відставку уряду.
Тобто тут треба підходити дуже системно, вибудовувати якісно нову систему координат у державі. Без того змін ми просто не дочекаємось”, – сказав Ярош.

Ярош зазначив, що ПС не залишить своїх бійців, які все ще ховаються в лісах. “Я усвідомлюю і свою відповідальність за те, що там сталося”, – сказав він.

“Вони мої побратими, я воював з ними, брав Карлівку, Авдіївку, Піски, був під обстрілами, їв з одного казанка і відмовлятися від них ми не будемо.

Ще восени минулого року я звертав увагу влади на те, що фронтовики, які повертаються звідти, з “передка”, по-іншому бачать світ, і якщо влада не наведе радикально порядок в державі, не вирішить ті питання, найбільш болючі для українського народу, тоді вони будуть наводити порядок по-своєму, на своє бачення “, – заявив лідер ПС.


Джерело: http://www.town.org.ua/news/18771-yarosh-pro-viche-na-maidani-prezydenta-ta-vr-z-izd-pravoho-sektoru-pro-zbroini-syly-ta-vykhid-svoikh-z-otochennia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *