Юлія Тимошенко: Завдання влади – за два тижні зменшити тарифи

Питання зниження тарифів на комунальні послуги має стати пріоритетним для уряду на найближчі два тижні, а якщо уряд його не вирішить, ним має зайнятися Верховна Рада на черговому пленарному засіданні.
Про це в ефірі програми «Шустер live» заявила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.«Цей геноцид треба припиняти… Я ставлю складне завдання: публічно встановити обґрунтовані тарифи – вони будуть вищими, аніж колись були, однак не такими руйнівними», – зазначила вона.На її думку, уряд за два тижні має ухвалити постанови про встановлення правильних норм споживання газу та тепла, мусять бути перевірені всі тарифи та ліквідована корупційна націнка НАК «Нафтогазу» в розмірі 3,5 тис. гривень на кожну тисячу куб. метрів газу.

«Якщо через два тижні це не буде зроблено, тоді як кожна цифра підтверджена документами, то Верховній Раді в перший робочий день треба буде припинити всю роботу доти, доки тарифи не будуть поставлені на місце, тому що йдеться про життя 46 мільйонів українців», – сказала вона.

За словами Тимошенко, тарифи на тепло та газ мають бути «ринковими та окупними» для підприємств ЖКГ, але вони не можуть бути «несправедливими, нечесними і драконівськими».

Лідер «Батьківщини» на реальних розрахунках довела, що ринковий тариф на газ для споживача має становити 3,505 грн за тисячу кубометрів, а не 7188 грн.

тарифи за газ

Також, на її думку, тарифи на тепло треба  реально зменшити вдвічі.

тарифи за газ2

Юлія Тимошенко з обуренням зазначила, що 3,5 тис. гривень в тарифі на газ – це витрати на НАК «Нафтогаз України», який «треба було розформувати багато років тому».

«Це ракова пухлина, він нікому не потрібний, але він бере з вас половину того, що ви платите», – зазначила вона.

тарифи за газ3

Лідер фракції також запевнила, що в разі зменшення тарифів відпаде потреба в субсидіях: «Субсидії тоді не будуть потрібні. Те, що буде зменшено тариф, буде набагато суттєвішим, ніж ті субсидії, які вам зараз начисляють».

Джерело: http://batkivshchyna.com.ua/news/22301.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *