Заява Конгресу Українських Націоналістів щодо подій у Мукачевому 11 липня 2015 року

logo_new2

Президенту України –
Верховному Головнокомандувачу
Збройними силами України
Порошенку П.О.

Прем’єр-міністру України

Яценюку А.П.

Голові Верховної Ради України
Гройсману В.Б.

Народним депутатам України

З А Я В А – З В Е Р Н Е Н Н Я

Конгресу Українських Націоналістів щодо подій у місті Мукачеве 11 липня 2015 року

Події 11 липня 2015 р. на Закарпатті у місті Мукачеве черговий раз засвідчили, що, на жаль, нинішня українська влада, прикриваючись агресією в  Криму та війною на Сході України, виявилася нездатною організувати системну роботу щодо запобігання та протидії корупції, припинення діяльності і притягнення до кримінальної відповідальності бандитських угрупувань, які досі безперешкодно діють в Україні.

Через півтора року після Революції Гідності державний організм і надалі  затиснутий гідрою корупції. Зокрема, Крим, Донбас, Закарпаття, Харківщина, Запоріжжя, Криворізький край та райони нелегального видобутку бурштину – залишаються найбільш криміналізованими регіонами України, де корумповані  влада та правоохоронні органи  сцементувалися з організованою злочинністю. Більше того, частина новопризначених високопосадовців «гармонійно» влилася в організовані злочинні угрупування та очолила корупційні контрабандні схеми в регіонах.

Розстріл патріотів в м. Мукачеве – яскраво продемонстрував, що бандити та міліцейські чини залишаються «сіамськими близнюками». Ватажки і учасники бандформувань на Закарпатті, їхні прислужники у владі давно відомі Міністерству Внутрішніх Справ під керівництвом  Арсена Авакова, але до цього часу жоден з них не притягнутий до відповідальності.

Патріотичні сили Закарпаття вже 24 роки незалежності ведуть нерівну боротьбу із організованими злочинними угрупуваннями краю. Злочинці добре озброєні і щедро фінансовані олігархами завдяки доходам з контрабанди та рекету місцевого бізнесу.

Не викликає сумніву, що події у м. Мукачеве – добре спланована та реалізована спецслужбами Росії, а також їхніми кумо-прислужниками в Україні провокація, спрямована проти українських патріотів і націлена на посилення дестабілізації  в державі. Тому нас дивують заяви Президента та Міністра Внутрішніх Справ Арсена Авакова, які без проведення слідства та рішення суду вже визначили винних у мукачівській провокації.

Враховуючи викладене, вимагаємо:

1. Вжити термінових заходів щодо законодавчого врегулювання діяльності добровольчих батальйонів, а саме, Верховній  Раді  України в найкоротший термін ухвалити Закон України  «Про добровольчі військові формування», проект якого давно внесений   на розгляд.

2. Розпочати системну непримиренну боротьбу проти корупції, організованої злочинності та її очільників, які пробралися у найвищі ешелони влади.

3. Доручити Заступнику Генерального прокурора України Давіду Сакварелідзе та першому заступникові Міністра  Внутрішніх Справ Катерині Згуладзе-Глуксман створити спільну слідчо-оперативну групу ГПУ та МВС України та СБУ для об’єктивного розслідування  подій у Мукачевому,   протиправної діяльності організованих злочинних груп Медведчука-Ланьо на Закарпатті та корумпованих, продажних  правоохоронців і суддів, притягнувши винних до кримінальної  відповідальності, поклавши край владі криміналітету в регіоні.

4.  Створити спеціальну слідчу комісію Верховної Ради України щодо розслідування подій у Мукачевому з  залученням до її діяльності представників громадськості, ДУК та інших добровольчих батальйонів.

5. Задіяти спецпідрозділи Національної гвардії та СБУ для роззброєння та ліквідації бандитських угрупувань на Закарпатті, які сформовані кримінальними авторитетами.

6. Негайно звільнити  керівництво МВС  України та  УМВС у Закарпатській області і місті Мукачеве.

7. Виявити та притягнути до кримінальної відповідальності всіх «кришувальників» бандитів в МВС, СБУ, Прокуратурі, владних структурах.

Спроба влади вирішити ситуацію щодо патріотів України – бійців резервного батальйону ДУК – виключно силовими методами  розглядатиметься нами як зневаження ідеалів Майдану Гідності та зрада України.

Голова Конгресу Українських Націоналістів

Степан Брацюнь


Джерело: http://cun.org.ua/2015/14159/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *