Жебрівський розповів, як повернути окупований Донбас за 2 тижні

Для наведення порядку на Донбасі, де немає громадянської війни, а є присутність російських батальйонних груп, треба перекрити український кордон від найманців за допомогою миротворців і ОБСЄ.

Про це глава Донецької військово-цивільної облдержадміністрації Павло Жебрівськийзаявив у Слов’янську, виступаючи на форумі «Донбас-Україна. Порядок денний», присвяченому роковинам звільнення міста від російсько-терористичної окупації, – передає «Укрінформ».

«Військова операція не є проблемою. Є проблема в тому, що якщо вона почнеться, то будемо воювати з російськими батальйонними групами», – сказав губернатор, підкресливши, що на Донбасі в даний час «немає громадянської війни, є з запудреними мізками певна кількість людей і рашисти, які все мріють про імперію».

Головне завдання Жебрівський бачить у перекритті українських кордонів для найманців, що дасть можливість відновити на всій території Донбасу українські закони.

«Перекриття кордону можливо за допомогою ОБСЄ або за допомогою миротворців», – сказав він, припустивши, що тоді «через два тижні з мінімальними втратами серед військових і цивільних юрисдикція України буде на всій території Донецької та Луганської областей».

Жебрівський упевнений, що лише три місяці знадобиться, щоб повернути зомбованих російською пропагандою мешканців регіону до реалістичного сприйняття дійсності, позбавити їхні голови від «вати».

Він також підкреслив, що вибори на території, окупованій терористами, можливі лише після їх звільнення.

Також глава Донецької військово-цивільної облдержадміністрації вважає, що на Донбасі необхідно знищити монополії і в економіці, і у владі.

«Ми чітко усвідомлюємо, що на сьогоднішній день кілька фінансово-промислових груп монополізували не тільки економіку регіону, але і місцеву владу», – сказав губернатор.

Жебрівський наголосив, що «ця система повинна бути зламана», щоб регіон почав розвиватися.

Зазначимо, раніше Жебрівський зазначив, що стратегічна мета його команди – вихід на довоєнні кордони України на Донеччині.

Також він вважає, що у разі невиконання бойовиками Мінських домовленостей Україна повинна влаштувати короткочасну економічну блокаду окупованих територій і силовим шляхом повернути їх під контроль центральної влади.


Джерело: http://zik.ua/ua/news/2015/07/06/zhebrivskyy_rozpoviv_yak_povernuty_okupovanyy_donbas_za_2_tyzhni_604812

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.