Знов спростовувати не буде? Коломойський охарактеризував Януковича, Порошенка і «друзів»-олігархів

Порошенко відрізняється від Януковича, - це найкраща освіта, хороший англійський і відсутність судимості

Ігор Коломойський заявив, що інші олігархи стали на шлях співпраці з Петром Порошенком.

Олігарх Ігор Коломойський вважає, що він — єдиний олігарх, який не захотів укласти угоду з президентом Петром Порошенком, тому і потрапив під удар. Про це олігарх заявив в інтерв’ю politico.eu в Швейцарії, передають Патріоти України.

Коломойський переконаний, що потрапив під удар Порошенка тому, що на відміну від інших олігархів не захотів укладати з ним угоду. За його словами Рінат Ахметов, Віктор Пінчук, Сергій Льовочкін, Дмитро Фірташ — всі ці олігархи зайняли саме те місце, яке їм відвів президент.

Коломойський заявив, що бачив Фірташа у Відні, і єдине, що турбувало його, це як уникнути екстрадиції в США. Видання пише, що інші олігархи стали на шлях співпраці з Порошенком. Коломойський заявив, що все, чим Порошенко відрізняється від Януковича, — це «найкраща освіта, хороший англійський і відсутність судимості».

Все інше, за словами олігарха, те саме. «Це та ж кров, перетворена плоть. Якщо Янукович був неписьменним диктатором, то Порошенко є освіченим узурпатором, який домагається абсолютної влади», — сказав він. Коломойський останній раз спілкувався з Порошенком 21 серпня.

Джерело: http://patrioty.org.ua/other/znov-sprostovuvaty-ne-bude-kolomoiskyi-okharakteryzuvav-ianukovycha-poroshenka-i-druziv-oliharkhiv-109304.html

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.