Звернення ВПР “Правий сектор” до військових

238_w_300

Друзі і побратими!

Більше року ми пліч-о-пліч воюємо на Сході, виборюючи свободу і незалежність України у нерівному протистоянні з ворогом. За цей час ми не раз і не два ділилися останнім шматком хліба або обоймою патронів, пізнали ціну дружбі і військовому побратимству.

Але доки ми проливаємо свою кров у окопах, зграя цинічних шахраїв продовжує грабувати і плюндрувати Україну. Ми всі знаємо, що нас чекає, коли ми повернемося додому після перемоги – розруха, занепад і бідність.

Ми, бійці ДУК ПС, вважаємо, що боротьба з цими мародерами не менш важлива, аніж із зовнішнім ворогом. Ми взяли на себе відповідальність стати до бою з корупцією, контрабандою, наркотрафіком та іншими ганебними злочинами, до яких мають пряму причетність вищі посадові особи нашої держави.

11 липня наші побратими, які пройшли війну і повернулися додому на Закарпаття, вступили в нерівний бій із місцевими кримінальними бандами, які діють під прикриттям та за підтримки міліції. Двоє бійців ДУК загинули. Загинули не від рук ворогів на Сході, а від рук озброєних бандитів та міліції у себе вдома.

На ліквідацію наших хлопців влада кинула усі сили: міліцію, спецназ, але не тільки. Ми маємо інформацію про те, що режим планує використати для знищення патріотів бійців ЗСУ, з якими ми пройшли важкими дорогами війни. Прямо зараз у бік Закарпаття рухають колони новенької військової техніки, якої так не вистачає вам і нам на Донбасі. Влада прагне перетворити військових, ветеранів війни, захисників Батьківщини на псів режиму, які ризикуватимуть своїм життям, доки владні мародери жирують і багатіють.

Єдине, чого боїться ця кримінальна влада – це єднання бійців ДУК і ЗСУ у спільному прагненні знищити режим мародерів. Влада намагається зіштовхнути нас, змусити стріляти один в одного, а не у справжніх ворогів України. Влада хоче, щоб між нами пролилася кров і більше ніколи ми не подали один одному руки.

Ми закликаємо вас не виконувати злочинних наказів. Побратимство на війні – це більше, ніж дружба. Багато хто це розуміє: ми вже маємо інформацію, що деякі військові підрозділи відмовилися виступати проти ДУК навіть під загрозою покарання.

ДУК і ЗСУ немає чого ділити. У нас спільна мета: побудова нової і справедливої держави. За це ми щодня ризикуємо своїм життям як на фронті, так і у тилу. І тільки разом ми переможемо.

Слава Україні!


Джерело: http://pravyysektor.info/news/zvernennya/238/zvernennya-vpr-pravij-sektor-do-vijskovih.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *