“Бесплатное” платное обслуживание от ДП “Держреєстри”

Основное обвинение от ДІСГУ в мой адрес было то, что я получал деньги от субъектов. А в “наказе” написано, что взимать деньги нельзя. Но, как всегда, это был лишь повод, чтоб “сместить” разработчика и заменить своим.

Вот, на сайте ДП “Держреєстри” http://www.dru.com.ua/ua/ получил файл договора с субъектами: dogovor_ATH

Почитаем этот “бесплатный договор”:

4.2.1. Оплата послуг з передачі інформації до Єдиного реєстру визначається у залежності від кількості вчинених за допомогою Комп’ютерної програми операцій із розрахунку:
24,96 грн. (двадцять чотири гривні 96 копійок), в тому числі ПДВ 4,16 грн. (чотири гривні 16 копійок), за кожну операцію з формування та передачі до Єдиного реєстру електронного документу продажу Техніки;
10,44 грн. (десять гривень 44 копійки), в тому числі ПДВ 1,74 грн. (одна гривня 74 копійки), за кожну операцію з формування та передачі до Єдиного реєстру електронного документу висновку атестованого спеціаліста з проведення обстеження Техніки на відповідність ідентифікаційних номерів і супровідних документів на предмет фальсифікації.

Таким образом, берутся деньги за каждую транзакцию. Более того, влияние расширено еще и на экспертизу (которая делается минимум при каждой операции 🙂 ).

7.1. Усі авторські права на Комп’ютерну програму належать суб’єкту авторського права та охороняються по всій території України та інших держав відповідно до чинного законодавства України та національного законодавства інших країн.

В договоре указывается ссылка о нарушении авторских прав. Но, не говорится, кому эти авторские права принадлежат…. 🙂 К чему бы… Не принадлежат ли они коммерческой компании, которая будет продолжать контролировать реестр при смене власти…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.