Фотофакт: У Москві російські націоналісти спалили прапор «Новоросії»

284630_141510530377

Російські  націоналісти   заявили, що   не підтримують  путінський  проект  «Новоросія» і  проти  того, щоб  росіяни  гинули  в війні на  Донбасі через  амбіції Путіна.

Під час несанкціонованого маршу в Москві російські націоналісти спалили прапор “Новоросії”.  Про це повідомив один з організаторів маршу, координатор націонал-більшовицької платформи РФ Михайло Пулін,  передають Патріоти  України з посиланням  на  Соцпортал.

“Сьогодні учасники націонал-революційного блоку провели несанкціонований марш проти братовбивчої війни в самому центрі столиці. Ніхто з учасників акції затриманий не був. Наші соратники несли банер «Свободу народам! Свободу людині!»  українською мовою, палили фаєри, димові шашки, а також скандували антивоєнні гасла “, – розповів активіст.

За його словами, наприкінці заходу був спалений прапор т.зв. “Новоросії” – путінського проекту, за допомогою якого російська пропаганда вже обдурила мільйони людей.

“Люди, які поїхали воювати за т.зв.” русский мир “- хто в наївному пориві, а хто за наказом – на ділі гинуть за інтереси Путіна і його олігархів, стурбованих розширенням сфери впливу російського імперіалізму”, – упевнений активіст.

Нагадаємо, що сьогодні, 4 листопада, російські націоналістичні організації в віддаленому районі Москві Любліно зібралися на так званий “Русский марш” – захід, який традиційно проходить в День державного святкування Дня народної єдності.

Джерело: http://patrioty.org.ua/fotofakt-u-moskvi-rosiyski-natsionalisti-spalili-prapor-novorosiyi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.