Іловайськ нічому не навчив… 31 блок-пост оточено. І всім було відомо, що так буде…

31 блок-пост в оточенні.

Сили противника:
Загін чеченців, загін козаків, загін російських військових «відпускників», загін луганських найманців. Чисельність військ противника до 1 тисячі бійців, близько 20 танків, 50 одиниць легкої бронетехніки, 2 батареї БМ-21 «Град», 1 батарея гаубиць Д-30, 2-3 мінометних батареї «Волошка». Велика кількість ПТРК, саперні підрозділи оснащені протипіхотними і протитанковими мінами. Управління – російське командування, бойові дії супроводжуються підрозділами радіотехнічної розвідки і радіоелектронної боротьби.

Получається, тільки Україна дотримуєтья миру. Террористи же, користуються на свою користь цією ситуацією та обстрилюють українців весь час з силою не меншою, ніж в мирній ситуації.

Мабудь, наші “керівники” не усвідомлюють, що таке МИР. Мир може бути тільки дво-стороннім. І якщо з будь-якої сторони відбувся хочаб один постріл – це вже на мир… Тобто, якщо террористи виконали хоч один постріл – то це війна… І нема виправдання в тому, що вони говорять, що не контролюють територію, або якісь підрозділи, що знаходяться на контрольованій їми території… До тих пір, поки українська “влада” буде не усвідомлювати звичайну істину – до тих пір будуть напрасно гинути наші військові…

Терористи розуміють одну мову – мову сили. І цю мову повинні показати наші війська… Потрібно відбити ВСЮ територію України та не допускати ворогів на свою землю. А якщо ворожа армія буде пуляти по нам з-за кордона градами – дати їм відсіч на їх же території!!! Бо хто порушив мир – той повинен відповідати за це !!!

Мир порушено ще до того, як він заключений. Бо всім було понятно, що злодій який говорить на весь мир, що його військ на нашій території нема, не буде дотримуватись угод…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.