Отзывы о программе Корпорация 2

СБУ взломало дверь в моем офисе, изъяло сервера, компьютеры, личные деньги и документы… Ищут якобы базу данных, почему – не понятно, ведь известно, что она находится в ДП “Держреестры” и была передана официально…

В реальности же, это действия, цель которых помешать моей работе… Кому надо ? Руководству “Держсільгоспінспекції” – Поединку Николаю Сергеевичу.

Для того, чтоб было понятно, что разрабатываемое мной программное обеспечение качественное и удовлетворяет клиентов. Публикую отзывы, которые ранее публиковал на своем блоге по программированию: http://nerusoft.blogspot.com/

Вот решил собирать отзывы о нашей работе. Только за вчера скинули несколько отзывов областные руководители инспекции и некоторые торговые организации.

Руководство “Держсільгоспінспекції” запретило всем предоставлять отзывы к программе. Но, всё же часть людей успело скинуть… Приятно читать, когда мнение о нашей работе положительное.

Отзыв г. Киева (опубликован на сайте инспекции)

Відповідно до вимог Правил державної реєстрації та обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, затверджених наказом Міністерства аграрної політики від 11.06.2004 року №221, Інспекціями державного технічного нагляду були створені електронні бази даних обліку машин. Крім цього, до баз даних вносилась інформація про видачу посвідчень тракториста-машиніста, проведення інспекціями державного технічного огляду, сплати власниками машин транспортного податку.

Для цього за сприяння Держтехнагляду України обласними інспекціями ще раніше у 2003 році були заключені договори з Дочірнім підприємством “Науково-виробниче підприємство “Інтелект” корпорації “Промтелеком” (м.Дніпропетровськ) на створення та обслуговування програмного забезпечення, необхідного для роботи з базами даних.

Відтак з 05.05.2003 року Київська міська інспекція Держтехнагляду повністю перейшла на ведення поточного автоматизованого обліку техніки та друку облікових документів. Разом із тим паралельно переносилась інформація щодо реєстрації машин та видачі посвідчень з відповідних книг обліку від часу утворення інспекції в 1996 році (тобто за 7 років!!!) – більше 7 тисяч облікових записів тільки по реєстрації техніки, на що було витрачено багато часу та зусиль працівників інспекції.

Однак, з часом почав відчуватись недолік таких баз даних: вони, хоча й створювались в одній програмі, були окремі в кожному районі (місті) по всій Україні. Тому не можливо було оперативно перевірити, чи знайти необхідну машину, або власника.

І хоча до 2009 року мережа Інтернет вже набула значного поширення в Україні, розробник програмного забезпечення не зміг створити центральну єдину базу даних.

Тому на початку 2009 року Держтехнаглядом України спільно з обласними інспекціями було прийнято рішення змінити розробника і вже в березні того ж року ФОП Рудюк С.А., який мав досвід у вирішенні таких задач, приступив до створення програми для Держтехнагляду.

Але в ході створення програмного продукту та перенесення інформації до єдиної бази виникли певні труднощі, пов’язані з тим, що районні бази даних мали різні довідники та були створені за допомогою різних версій попередньої програми.

Проте Рудюку С.А. в стислі строки вдалось вирішити ці проблеми і вже восени всі інспектори в Україні мали змогу повноцінно працювати в новій системі, що мало великі переваги:

– були створені та оптимізовані довідники системи;

– можна було оперативно знайти будь-яку інформацію (машину, власника) по всій Україні;

– була чітка та оперативна інформація щодо кількості машин на обліку в Україні;

– Рудюком С.А. було безкоштовно створено сайт Держтехнагляду України та надані всім працівникам електронні поштові скриньки в одному домені;

– створені шаблони для друку відповідних документів, заяв, актів тощо;

– автоматично оновлювалось програмне забезпечення;

– створено оперативну службу підтримки користувачів системи в реальному часі;

– автоматично формувались необхідні звіти;

– кожен користувач отримав для доступу до системи свій логін і пароль. Згодом був впроваджений доступ до програми за допомогою персональних ключів.

– запроваджено систему відслідковування історії змін інформації користувачами та інше.

Для цих задач розробником, окрім створення програмного забезпечення, було виділено окремі сервери, підключені резервні лінії їх електропостачання та доступу до Інтернет, налаштовано щоденну архівацію бази даних, проведено заходи щодо технічного захисту інформації, проведено навчання роботі з програмою тощо.

Щодня за допомогою системи “Корпорація 2” Рудюка С.А. здійснюються кілька сотень операцій (реєстрацій, перереєстрацій, зняття з обліку машин, видачі посвідчень тощо), перевіряється велика кількість запитів правоохоронних та інших органів щодо машин і їх власників, вноситься інформація щодо арешту та розшуку техніки.

На даний час система повністю відповідає потребам відділу технічного нагляду.

Отзыв Сумской области

Отзыв Кировоградской области

Отзыв субъекта торговой организации “Техноторг-Дон”

Отзыв субъекта торговой организации ТОВ “ІКЦ Агротехекспертиза”

Отзыв субъекта ТО  ТОВ “Дніпротехекспертиза”

Отзыв субъекта торговой организации ТОВ “Торговый дом “ДТЗ”

Отзыв субъекта торговой организации ФОП”Мельников”

Спасибо всем, кто дал отзыв о нашей работе. Для нас – это очень важно!

Залишити відповідь