Створюємо Податковий кодекс разом (5.10)

5.10

Публікуємо податковий кодекс “5.10”. Цей податковий кодекс кожний громадянин України може виправляти. Підключайтесь до створення податкового кодексу від Народу України.

https://docs.google.com/document/d/18SWb7PYS2Cpv3oYo64iNbFIJSTBaVzTIFw5RdP_iUtg/edit

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ «5.10»

Увага: Це варіант ключових моментів податкового кодексу, які будуть вписані в майбутній законопроект. Створюємо податковий кодекс разом!

Загальні положення

Цей законопроект відміняє усі податкові збори, та усі платні послуги, що надаються державними компаніями громадянам України та українським компаніям.

Послуги та збори державних установ та компаній, реєстри

1. Всі послуги державними компаніями та державними установами громадянам України та українським компаніям надаються на безоплатній основі. Дозволи, ліцензії, програмні комплекси, реєстрації та інше – все надається на безоплатній основі.

2. Доступ до реєстрів надається для усіх громадян України таукраїнських компаній без обмеження доступу на перегляд. Внесення змін до реєстрів відбувається на безоплатній основі, без прихованих платежів.

3. Підтримку реєстрів та державних послуг відбувається за рахунок державного бюджету.

Електронний облік

1. Всі державні установи та підприємства ведуть детальний облік в електронному вигляді. Доступ до цього обліку надається безперешкодно та безкоштовно любому громадянину України в вигляді веб-інтерфейсу.

2. Всі процеси на державних підприємствах та у державних установах повинні бути максимально автоматизовані.

3. Автоматизація державних підприємств та державних установ повинна проводитись на безкоштовних технологіях з відкритим похідним кодом та працювати в безкоштовних операційних системах з відкритим похідним кодом.

4. Всі системи автоматизації повинні мати веб-інтерфейс та можливість експорту інформації громадянами України для подальшого аналізу інформації в інших системах, а також для інтеграції з іншими державними системами. Експорт інформації повинен проводитись на відкритих добре задокументованих стандартах. Стандарти повинні бути безперешкодно доступними для громадян та компаній України.

Електронний підпис

1. Держава надає на безоплатній основі послуги електронного підпису для всіх громадян України та компаній, що зареєстровані в Україні.

2. Держава надає не безоплатній основі інтерфейси та бібліотеки роботи з електронним підписом.

Цінні папери

1. При роботі з електронними паперами збирається тільки один податок: 5% при продажу цінних паперів. Подарок береться з покупця.

2. Будь-які інші дії не обкладаються податками та зборами, не береться плата за автоматизовні системи та ключі, не береться плата за ліцензії та дозволи. Відсутні будь-які приховані сплати.

Видобуток корисних копалин та ресурсів

1. Корисні копалини в державі належать Народу.

2. Продаж корисних копалин за кордон дозволяється тільки тоді, коли населення та підприємства держави забезпечені корисними копалинами на всі 100%, та продаж не створює ймовірність не достачі їх в майбутньому.

3. Вартість продажу корисних копалин для населення становить вартість видобутку + 10% від цієї вартості. В вартість видобутку не повинні входити надмірні витрати підприємств та схеми перепродажу. Кожний громадянин може детально перевірити коректність нарахування вартості видобутку та вартостості для населення. Всі розрахунки та бухгалтерський облік компаній, що видобувають, або продають корисні компанії повинні публікуватись в реальному часі в відкритому доступі.

4. Вартість продажу корисних копалин для на власні потреби підприємств становить вартість видобутку + 50% від цієї вартості. Забороняється підприємствам, що покупають корисні копалини для власних потреб продавати ці копалини іншим компаніям.

5. При продажу корисних копалин за кордон, продавець зобов’язується компенсувати всю вартість користних копалин по пункту 4, а також сплатити державі 50% від різниці в ціні між продажем та покупкою. Продаж за кордон власних копалин повинен відбуватись за вартість не меншу, ніж середня продажна вартість на Європейському ринку. Продаж корисних копалин дозволяється тільки при 100% забезпеченні населення та підприємств України.

6. Продаж та видобуток лісу повинен проводитись так, щоб ліс встигав поновитись, та видобуток не наносив шкоду екології.

7. Дозволяється видобуток будь-яких копалин. Після видобутку, добувач зобов’язується відновити екологічний стан середовища за власні кошти. Для цих зобов’язань він повинен з кожної добичі відкладувати гроші на державному рахунку, виділеному для цих цілей.

Покупка корисних копалин та ресурсів

1. Забороняється покупка корисних копалин на власні потреби для громадян, або компаній, якщо громадяни та компанії забезпечені на 100% корисними копалинами громадяни та компанії.

2. Вартість продажу куплених корисних копалин та ресурсів для громадян України та підприємств України не повинна перевищувати вартості по власному видобуванню.

3. 90% грошей, що заробляються перепродажем корисних копалин, повинні йти в державний бюджет.

Легалізація грошових коштів (податкова амністія)

1. Держава об’являє податкову амністію на 5 років для коштів, що були зароблені не чесним трудом до виходу даного документа.

2. Амністія розповсюджується тільки на тих громадян та компаній, які добровільно дали знати про не чесно зароблені гроші. Інформація про такі гроші повинна публікуватись в єдиному реєстрі амністій та бути доступна для всіх громадян України. В реєстрі повинно вказуватись наскільки великі були зловживання.

3. Амністія може розповсюджуватись на компанії, які були продані завдяки приватизації. Але з обов’язковою публікацією розміру зловживань.

4. Амністія не розповсюджується на власників та компанії, які займались сепаратизмом, або анти-державною діяльністю проти України.

5. Амністія не розповсюджується на компанії та громадян, по яким є діючі справи в анти-корупційному комітеті.

Електронні гроші

1. Всі електронні системи, які проводять операції з громадянами України зобов’язуються сплачувати Україні 0,1% від суми транзакції.

2. Україна відкрита для будь-яких електроних грошей.

Офшори

1. Не залежно від того, офшор чи ні, при продажу послуг, або товарів сплачується 5% від суми продажу в бюджет України. Суму знімаються автоматично при проведенні транзакції.

Митний збір

1. Призначення митної служби – пошук заборонених речовин та речей, а також обмеження руху через кордон для осіб, яким заборонений в’їзд.

2. Україна відкриває кордони для всіх країн, крім країн, на які об’явлені санкції, або з якими відбуваються воєнний стан.

3. Ніяких зборів прямих, або прихованих за проходження та розмитнення грузів не береться. За перетин кордону товарів та послуг не сплачуються гроші.

Валюти

1. Кожний громадянин України має право ввозити будь-яку суму грошей, будь-яку кількість товарів.

2. В Україні дозволяється вести платежі в будь-якій валюті.

3. Банки мають право створювати мульти-валютні рахунки.

4. За обмін Валют держава не збирає податків та зборів. Громадяни України та компанії мають право обмінювати любу валюту без обмежень.

Державні підприємства

Державні підприємства не можуть бути збитковими. Держава не коменсує витрати державних підприємств. Відповідальність за борги державного підприємства несуть керівники підприємства.

Не стратегічні державні підприємства розпродаються. Розпродаж відбувається на світовому рівні в відкритому вигляді.

Продаж державних підприємств відбувається з можливістю повернути підприємство в державну власність, якщо умови новим власником не виконується. Новий власник зобов’язується розвивати підприємство, підвищувати його оборутки, та не зменшувати кількість найманих працівників з України.

Підтримка галузей

Підтримка будь-яких галузей знімається, як функція держави. Найкраща підтримка – сприятливі умови для бізнеса. Це створює система 5.10, відсутність корупції та мінімальна регуляторна політика.

Соціальні витрати

Соціальні витрати зменшуються до максимума і залишаються тільки для не діє-здатного населення.

Школи, інститути та інші навчальні заклади

Громадяни України можуть переводити школи, інститути та інші навчальні заклади в приватну власність. При цьому забороняється змінювати призначення цих закладів, а також зменшувати кількість учнів. Приватні школи зобов’язуються брати на безкоштовній основі не менше, ніж 30% учнів. В приватних школах забороняється зменшувати кількість українського персонала.

При не виконанні умов передачі навчальних закладів в приватну вартість, майно повертається обратно.

Лікарні

Держава може віддавати лікарні в приватну власність. При цьому, забороняється змінювати призначення цих закладів, а також зменшувати кількість пациентів. В приватних лікарнях забороняється зменшувати кількість українського персоналу. Приватні лікарні зобов’язуються приймати на безкоштовній основі не менше, ніж 30% пациентів.

При не виконанні умов передачі лікарні в приватну власність, майно повертається обратно.

Тарифи

Тарифи для громадян України та компаній України не можуть перевищувати 30% від собівартості послуг, або товарів. Собівартість рахується без врахування вартості основних засобів, або зарплати співробітників. Собівартість рахується без врахування перепродажу послуг, або товарів.

Заборона повернення грошей

Забороняється повернення кредитів, набраних попередніми корупційними владами. Відповідальність за повернення цих кредитів – на тих посадовцях, які ці кредити взяли.

Пенсійний фонд

Пенсійний фонд працює в автоматизованому режимі. Персонал пенсійного фонду потрібен тільки для консультування та обслуговування громадян.

Інвестиції та благодійні внески

Інвестиції та благодійні внески, що сплачуються в компанії України, або громадянам України не обкладаються податками.

5% податок з продажу

Усі продажи в Україні обкладаються 5% податком. Цей податок сплачує покупець. Податок знімається автоматично при проведенні транзакції на міжбанку.

10% податок з зарплат

10% податок сплачується пенсійному фонду. Цей податок може сплачуватись державному пенсійному фонду, тоді держава надає гарантії сплати пенсії громадянину України, або комерційному державному фонду, який зобов’язується сплатити пенсію громадянам.

Заборона вилучення засобів виробництва

Забороняється вилучати засоби виробництва будь-яким державним органам, або правоохоронцям.

Персональна відповідальність державних посадовців

За свої дії кожний державний посадовець, або правоохоронець несе власну персональну відповідальність.

Конституція

Найголовніший Закон в Україні – це Конституція. Всі закони, або накази, що протиречать Конституції України вважаються не дійсними.

Зброя

Кожний громадянин має право мати власну сучасну зброю. Дозвіл на зброю надається МВС після успішного проходження психологічних тестів та курсів підготовки користування зброєю. Дозвіл надається на безоплатній основі. Курси підготовки може проводити будь-яка комерційна компанія, що получила акредитацію від МВС на безоплатній основі.

Емісія державних грошей

1. Вся емісія державних грошей йде в державний бюджет України.

2. Емісію дозволяється проводити тільки якщо інфляція державної валюти не перевищила 1% річних по відношенню до долару США.

Борги держави, державних підприємств та виплати по боргам

Держава не має власних грошей. Всі державні гроші – це гроші платників податків. Попередня “влада” була корумпована та створювала борги задля свого збагачення. Про це знали ті, хто надавав борги. Тому, відповідальність за борги несуть ті, хто їх брав. Ті, хто брав – будуть віддавати.

Держава же Україна не має боргів та не повинна їх віддавати, та сплачувати по ним відсотки. Україна більше не буде брати кредити ! Будь які державні кредити – заборонені !

Війна, анексія та сепаратизм

Росія, олігархи які підняли сепаратисткий рух повинні відповісти за порушення миру в Україні. В Україні повинен бути введений воєнний стан, а порушних миру та загарбних українських земель, активів та населення – відповість по всій програмі міжнародного права.

Ті хто надавав гарантії військової безпеки повинні захистити (крім Росії) Україну від загарбника – Росії та відшкодувати всі понесені витрати.

Ліквідація зайвих міністерств та державних підприємств

Податкова інспекція – ліквідовується.

Більшість державних підприємств – ліквідовується. А їх майно – розпродається.

Національний банк України – суттєво зменшуються функції. Всі сплати податків відбуваються автоматично на міжбанку і йдуть в бюджет України.

Пенсійний фонд України – суттєво змінюються функції та розмір.

Верховна Рада

Згідно Всеукраїнському референдуму від 2000 року кількість депутатів зменшується до 300 депутатів. З депутатів, суддів та президента знімається недоторганність.

Вводиться 2-х палатний парламент України.

Міністерства

Міністерство аграрної політики та продовольства України – ліквідовується. Воно не потрібне.

Міністерство внутрішніх справ України – значно скорочується. Значно зменшуються функції та штат.

Міністерство екології та природних ресурсів України – ліквідовується. Воно не потрібне. Функції по контролю екології передаються правоохоронцям.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України – ліквідовується. Воно не потрібне.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України – ліквідовується. Воно не потрібне і фактично нічого не регулює…

Міністерство закордонних справ України – значно скорочується.

Міністерство інформаційної політики України – ліквідовується. Воно нікому не потрібне…

Міністерство інфраструктури України – ліквідовується.

Міністерство культури України – ліквідовується.

Міністерство молоді та спорту України – ліквідовується.

Міністерство оборони України – значно зменшується. Значно зменшується кількість генералів.

Міністерство освіти і науки України – ліквідовується.

Міністерство охорони здоров’я України – ліквідовується.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – ліквідовується. Регіональний розвиток – передається на місця.

Міністерство соціальної політики України – ліквідовується. Соціальні виплати йдуть автоматично.

Міністерство фінансів України – значно зменшується.

Міністерство юстиції України – значно зменшується. Оплата йде тільки тим суддям, які мають право проводити суд. Судді всі – нові.

Служби

Державна авіаційна служба – ліквідовується.

Державна архівна служба – значно скорочується. Усі архіви переводяться в електронний вигляд.

Державна казначейська служба України – значно скорочується.

Державна міграційна служба України – значно скорочується.

Державна пенітенціарна служба України – значно скорочується.

Державна прикордонна служба України – значно скорочується.

Державна санітарно-епідеміологічна служба України – значно скорочується.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру – ліквідовується.

Державна служба геології та надр України – ліквідовується.

Державна служба України з питань праці – ліквідовується.

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції – ліквідовується. Виплати йдуть автоматично.

Державна служба інтелектуальної власності України – суттєво скорочується.

Державна служба статистики України – ліквідовується. Вся статистика береться з інформаційних баз автоматично.

Державна служба України з контролю за наркотиками – ліквідовується. Цим займається МВС та прикордонники – на кордоні.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій – залишається без змін.

Державна служба України з лікарських засобів – ліквідовується.

Державна служба України з питань Автономної Республіки Крим – ліквідовується.

Державна служба фінансового моніторингу України – ліквідовується.

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України – значно скорочується.

Державна служба експортного контролю України – ліквідовується. Не потрібна така служба…

Державна регуляторна служба України – ліквідовується.

Державна фіскальна служба України – ліквідовується. Податки збираються автоматично. Податковий облік ведеться автоматично, централізовано. Звітність генерується автоматично.

Агенства

Державне агентство автомобільних доріг – ліквідовується. Агенство є, дорог – нема 🙂

Державне агентство водних ресурсів України – ліквідовується.

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України – ліквідовується.

Державне агентство з питань електронного урядування України – значно скорочується.

Державне агентство лісових ресурсів України – значно скорочується. Це агенство – суцільна корупція.

Державне агентство резерву України – значно скорочується.

Державне агентство рибного господарства України – значно скорочується.

Державне агентство України з питань кіно – ліквідовується.

Державне агентство України з управління зоною відчуження – значно скорочується.

Державне космічне агентство України – реформується.

Інспекції

Державна архітектурно-будівельна інспекція України – ліквідовується.

Державна екологічна інспекція України – ліквідовується. МВС дивиться за порушенням екології.

Державна інспекція навчальних закладів України – ліквідовується.

Державна інспекція України з безпеки на морському та річковому транспорті – ліквідовується.

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті – ліквідовується.

Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів – ліквідовується. Права не захищаються, навіщо ця інспекція… Суди та МВС будуть захищати.

Державна фінансова інспекція України – ліквідовується. Вона не потрібна.

Державна інспекція ядерного регулювання України – значно зменшується.

Інші центральні органи виконавчої влади

Український інститут національної пам’яті УІНП – ліквідовується. Це агенство не виконує своїх функцій…

Пенсійний фонд України – значно зменшується.

Центральні органи виконавчої влади зі спеціальним статусом

Антимонопольний комітет України – значно зменшується. Реформується. Змінюються всі посадовці.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України – ліквідовується.

Фонд державного майна України – значно зменшується. Реформується. Змінюються всі посадовці.

Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України – ліквідовується.

Національне агентство України з питань державної служби – ліквідовується.

Комісії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації – значно зменшується.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики

та комунальних послуг – значно зменшується.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку – значно зменшується. Зменшуються функції, зменшується вплив на фондовий ринок.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг – ліквідовується.

Державні підприємства

Нафтогаз України – ліквідовується. Постачати нафту та газ має право будь-яка комерційна компанія. Не буде монополіста на ринку.

Державних підприємств дуже багато. Тому, не можемо надати їх перелік. Більшість з цих підприємств нічого корисного не генерують, а тільки споживають бюджет України. Тому, більшість з цих підприємств буде ліквідовано, а їх майно – розпродано на міжнародному аукціоні.

Розподіл бюджету України

10% йде на обслуговування центрального апарату та центральних реєстрів країни.

90% йде в місцеві органи, в яких були сплачені податки. Місцеві органи розподіляють податки на потреби державних компаній та органів, що знаходяться в їх регіонах.

 

Автор: Рудюк С . А. https://corp2.net

E-Mail: rs@corp2.net

 

Статті по темі:

Питання та відповіді по системі 5.10:
https://idtn.corp2.net/poyasnennya-ta-vidpovidi-po-sistemi-5-10-4845.html

Розрахунок виробництва аналога iPhone 5s в Україні:
https://idtn.corp2.net/virobnictvo-analoga-iphone-5s-16gb-v-ukra%d1%97ni-pri-diyuchomu-podatkovomu-kodeksi-ta-pri-sistemi-5-10-4849.html

Балашов про систему 5.10 (05.10.2013):
https://idtn.corp2.net/gennadij-balashov-o-sisteme-5-10-2013-god-4843.html

Що таке 5.10:

10 пунктов программы 5.10

Панический страх власти при слове 5.10:

Панический страх власти при слове 5-10. Что это за система ? При такой СИСТЕМЕ исчезает коррупция, контрабанда, огромное количество гос. должностей, «накрываются» все схемы

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *