Російський Генштаб назвав заяву Захарченка «свідомо брехливим вбросом»

Генштаб збройних сил Росії назвав «свідомо брехливим вбросом» заяву тодішнього самопроголошеного прем’єра «ДНР» Олександра Захарченка про передачу російського озброєння.

 

Про це говориться у відповіді на запит депутата Закзборів Петербурга, оглядача «Нової газети» Бориса Вишневського, повідомляє Новая газета.

Так, 16 серпня Захарченко заявив про передачу сепаратистам «30 танків, 12 бронемашин і 1200 одиниць особового складу» з Росії.

Спікер Генштабу Картаполов заявив, що Міноборони «вважає контрпродуктивним офіційно коментувати бездоказові приватні заяви».

«Виступ громадянина А.В. Захарченка, розміщений на сайті радіостанції «Эхо Москвы», очевидно зроблений з метою психологічного тиску на особовий склад і командування Збройних сил України й не має під собою жодної доказової бази», – сказав він.

«Донецька народна республіка» названа у відповіді Генштабу «самопроголошеною», а конфлікт на сході України – «внутрішнукраїнським».

Видання зазначає, що Вишневський відправляв запит не в Міноборони й не в Генштаб, а в Слідчий комітет Росії.

У запиті він просив не прокоментувати заяву, а провести перевірку відомостей про поставку в Україну військової техніки із РФ, навчанні найманців на території РФ і їх участі в збройному конфлікті на території Донецької області, пише Українська правда.

P.S. Звичайно, “для Росії” її військ нема. І вона буде писати – що нема…. Мабудь, Росія живе в паралельному вимірі… 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.