Стоп КОРРРУПЦИИ! Пишите Девиду Сакварелидзе!

david

Нулевая толерантность к коррупции в работе прокуроров является ключом к реальным изменениям в системе.

Я искренне благодарен за поддержку общественности в этом вопросе и хочу попросить каждого, кто столкнулся с тем или иным фактом коррупции среди прокуроров или имеет какую-либо информацию о существующих коррупционных схемах внутри системы, поделиться этими данными.
Отправляйте всю имеющуюся у вас информацию на электронный ящик Генеральной инспекции — stop_kor@gp.gov.ua (доступ к ней имеет исключительно я и руководитель Генеральной инспекции И. Диденко с целью обеспечения неразглашения данных и сохранения их конфиденциальности).

Мы обязательно рассмотрим все полученные письма и обеспечим все необходимые дальнейшие действия.
Заранее всем большое спасибо за сотрудничество!

Davit Sakvarelidze

3 комментария

 • Моя рідна Рівненщина. Бурштинове Ельдорадо Східної Європи. За оцінками експертів об’єм незаконного видобутку цього сонячного каміння в Україні сягає $ 500 000 000 на рік (з них десь половина на Рівненщині, менше — Волинь, Житомирщина і Київщина).

  Вдумайтесь, півмільярда доларів! Це близько 11,5 000 000 000 гривень. Це 11 з половиною мільйонів мінімальних пенсій…

  Незаконний видобуток кришують місцеві менти, прокурори і СБУшники. Про це знають всі. Тих, хто миє бурштин і не хоче з ними ділитись — розганяють. А тих, хто справно платить їм долю — дозволяють порушувати закон. Подвійні стандарти наскрізь корумпованих силових органів.

  Приїхали сьгодні з колегами-радикалами Дмитром Ліньком та Ігорем Мосійчуком і іншими побратимами приїхали до Зарічненської районної міліції. Начальника Вадима Мельника не було на місці. Нібито у відпустці. Вочевидь, перевтомився, кришуючи незаконний видобуток корисних копалин і поїхав на Мальдіви.

  В.о. начальника Романа Трофимчука теж не було на місці. Але після мого дзвінка начальнику обласної міліції Сергію Максимову він несподівано з’явився.

  Говорив з нами і громадою, наче з ідіотами, відірваними від реальності. Трофимчук стверджує:

  — жоден працівник місцевої міліції не має ніякого відношення до бурштинових копанок;

  (присутні місцеві мешканці стали наводити десятки фактів протилежного);

  — хто такий Вова Моїн він начебто не знає;

  (це кримінальний авторитет, який працює в зв’язці з ментами і регулярно париться у місцевій сауні разом з начальником міліції);

  Далі взагалі жестяк. Трофимчук звітує, що за 2 роки було відкрито аж …9 кримінальних справ про незаконний видобуток бурштину. 9 справ за 2 роки! Це при тому, що цей чорний бізнес давно набув масового характеру і процвітає день у день.

  Пішли дивитись вилучені докази злочинів. Аж 9 мотопомп! Це при тому, що таких помп в районі щонайменше 300.

  Питаємо: скільки незаконно добутого бурштину. Відповідь: 2 грами. 2 грами за 2 роки!!! Реально з одного Зарічненського району вивозять мінімум 200 кілограм сонячного каміння на день.

  Це наскільки треба вірити у свою безнаказанність, щоб прикривати злочини настільки зухвало.

  Вже повідомив про це міністра внутрішніх справ Авакова. Сподіваюсь на результат. І обов’язково вам відзвітую.

  • Ніщо не заважає Вам відправити інформацію, ще Девиду Сакварелидзе на: stop_kor@gp.gov.ua

   Якщо бажаєте боротися публічно, можете підготувати матеріали та надіслати мені на електронну адресу: rs@corp2.net. І я ці матеріали опублікую в інтернет, щоб ця справа набула значного розголосу.

 • Из интернета:Алексей Дурнев.
  Мучаюсь мыслью что не могу позвонить старшим там в Европе и сказать:-Пацаны, не давайте нам денег.Наше украинское правительство как конченный наркоман рассказывающий своей маме, что лучше уколоться, чем мучиться в ломках. ЕСЛИ ХОТИТЕ НАМ ПОМОЧЬ. ТО ПОСТРОЙТЕ У НАС ЗАВОДЫ, НАЙМИТЕ НАС НА РАБОТУ, ПЛАТИТЕ У НАС НАЛОГИ. ДАЙТЕ ТЕХНОЛОГИИ СЕЛЬСКОМУ ХОЗЯЙСТВУ, РАССКАЖИТЕ ЧТО ТАКОЕ ЭНЕРГОСБЕРЕГАЮЩИЕ ТЕХНОЛОГИИ. ДАЙТЕ СПЕЦИАЛИСТОВ, ВОЗЬМИТЕ НАШИХ СТУДЕНТОВ НА СТАЖИРОВКУ, НО НЕ ДАВАЙТЕ НАМ ДЕНЕГ. ПОЖАЛУЙСТА!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Website Protected by Spam Master