Задорнов виступив проти Путіна і запропонував відправити уряд у відставку

Російський  актор, який  різко висловлювався   щодо  України,  запевняючи,    що такої  держави взагалі  не існує,  почав  критикувати і російського  президента.

Задоронов і проти  Путіна, і проти  України.  Фото: opengaz.ru

Російський сатирик Михайло Задорнов   заявив,  що уряд РФ  потрібно   відправити  у відставку. Про це він написав у себе в ЖЖ, передають  Патріоти  України.  За його словами, Росія  нині  має   перетерпіти складні  часи, щоб відстояти свої принципи, але   існують і  внутрішні  загрози.

«Зараз час практично військовий… Я не говорю, що члени нашого уряду – зрадники Батьківщини. Вони це роблять несвідомо, тому що їх свідомість просто не настільки розвинена, щоб зрозуміти, що потрібно сьогодні робити всередині держави»,  – написав  сатирик.

Задорнов впевнений, що члени російського уряду – це “айпадоблудци-нефтегазоденьгососи”, які нічого не розуміють в господарстві країни.  “Вважаю, що прем’єр разом з усім складом уряду повинен негайно подати у відставку. Тільки цим можна зробити хоч якусь добру справу стосовно народу”, – проявив не властиву йому, глибину Михайло Задорнов.

Сатирик  додав, що  і російському  президенту варто   обдумати  вектор  політики, який  був   обраний.  “До президента довіру народу ще жевріє. Але скоро і його словам перестануть довіряти. Так, він сказав, що віддав би життя за Батьківщину, після чого всі кремлівські путінолізи стали повторювати цю фразу. Уже осіб 12 заявили, що віддали б життя за Батьківщину. “Панове”, нам не потрібні ваші життя, віддайте накрадені гроші! Але їм віддати ці гроші складніше, ніж віддати життя “, – вважає сатирик.

Закінчив свою промову Задорнов застереженням, яке стосується Путіна.  “Президенту треба звернути увагу на всі ці проблеми, інакше скоро він втратить повагу людей, яка зараз тримається лише на ненависті до зовнішнього ворогу”, – резюмував він.

Нагадаємо, раніше  Михайло Задорнов  заявив,  що  покарає  Латвію за  неповагу  до Росії  і  більше не буде  їздити  до цієї країни  з концертами.

Джерело: http://patrioty.org.ua/zadornov-vistupiv-proti-putina-i-zaproponuvav-vidpraviti-uryad-u-vidstavku/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.