Обережно, Присяжнюк Данило Артемович, як аферист. Gather Group, “ЕСТАДА ГРУП”, “СПІЛКА ДИЗАЙНЕРІВ ІНТЕР’ЄРІВ УКРАЇНИ”, “Н-ТРАНС”, “ПМК-ДИЗАЙН”, БО “БФ “СЕРЦЯ БЕЗ КОРДОНІВ” (інформація взята з публічних джерел)

Недавно, стикнувся з однією людиною, яка поводила себе, як професійний аферист, який вміє заохочувати до співпраці, розповідає про чудові перспективи, а в реальності не дотримується своїх слів і завдає партнерам великі збитки. Ім’я цієї людини встановлено з відкритих істочніків і як згодом виявилось, повністю співпало з реальним ім’ям. Тому, далі по тексту будемо писати його умовно, як Присяжнюк Данило Артемович, або просто Данило, Присяжнюк.

Безпринципна людина, яка повидить себе, як професійний аферист. Дуже добре вміє пускати пил в очі.
Він бере на себе зобов’язання, але при цьому не збирається їх виконувати.
Скільки би він не говорив про те, що заплатить. Не вірте йому! Це наймовірніше брехня! Ця людина не звикла платити ні за що…

“Шикарний офіс”, весь в склі, мабуть це залишок колишнього добробуту компанії, але наразі це “пил в очі”. Бо маючи обладнання, його керівники та персонал в ньому не розбираються. Всіх штатних спеціалістів Данило “вижив” з компанії.
Перепади настрою, ніби в нього постійні “ПМС”, постійні істерики та безкультурність спілкування нижче, чим у базарних баб приводять до того, що ніхто з цією людиною не бажає спілкуватись.
Співробітники щасливі, коли  звільняються з цієї компанії, партнери щасливі, коли перестають з нею працювати.

Як оказалось, директор компанії і один з їх власників Присяжнюк Данило Артемович не вміє працювати. Не вміє працювати в сучасному режимі, не володіє сучасними технологіями. Хтось говорив в відгуках, що в нього IT-компанія. Але ні! Це не IT-компанія. Хтось говорив, що Данило професіонал на 1000%, але ні, не професіонал. Якщо людина керівник, то професіоналізм починається не на рівні знань архітектури та роботи в редакторах, а з вміння керувати, чітко ставити завдання.

Данило не вміє керувати, не вміє ставити технічні завдання, не вміє користуватись сучасними засобами, постійно змінює придумані ним критерії “якісної роботи”.

Втручаючись в виробничий процес Присяжнюк ставить все верх дригом! Замість постановки завдання, він поводить себе, як “професор”, який не маючи необхідних знань повчає людей більш досвідчених, ніж він сам.
Завдяки тому, що він постійно втручається в процес, затягуються сроки виконання робот. Як результат – обмануюті партнери, обмануті виконавці і постійні крики та образи!

Тримайтесь подалі від компаній Gather Group, Серця без кодонів та його керівника Присяжнюка Данило Артемовича!!! Він поводить себе, як шахрай, прикриваючись “великими вкладами в ВСУ” в реальності мабуть даже не витрачає власних грошей, а заробляє на тому, що хтось довіриться йому та вирішить підтримати його спілку, його компанію! 

Результат наверогідніше один:

 • Партнери-інвестори витрачають багато грошей та не получає необхідного результата.
 • Співробітник залишається обманутим та обруганим, та звільняється…
 • Постачальники та партнери получають дуже проблемного клієнта, витрачають значно більше грошей, ніж обіцяно і в результаті не получають оплату за свої труди…

А Данило із-за того, що скриває свою назву і не бере офіційно зобов’язань та вміло маніпулює результатами роботи (бо “не якісність роботи” – це видумана їм фішка, яка дозволяє не платити даже при наявному грамотно составленому договорі) продовжує обманювати все нових і нових жертв…. І чим менше повідомляється про нього, тим більше жертв він залишає!!!

Подробна історія про досвід роботи з компанією Серця без кордонів, Gather Group та їх керівником

В серпні 2022 звернувся до мене потенційний клієнт по поводу 3D-візуалізації.

Запросив на перемовини до себе в офіс в Києві на вул. Драгомірова 20.

Клієнт на зустріч запізнився десь на хвилин 20-30. Але в цілому мені не довелось довго чекати, бо в тому районі було потрібно звикнути паркуватись (всі парковки зайняті).

Клієнт представився, як Данило. Коли пробували зайти в його офіс, в нього не спрацював вхідний ключ. Данило провів мене на інший вхід, де без проблем зайшли в офіс.

Це ще був час, коли зовсім недавно були активні бойові дії в Києві і постійно спрацьовували повітряні тривоги. Клієнт пояснив, що в нього офіс майже пустий, бо на Короновірус, війну, багато людей працює віддалено.

Що зразу привернуло увагу, так це те, що в офісі 3-4 людини (а офіс, доволі величезний, зроблений з скляними перегородками і видно всіх, хто є). І ті люди, якісь скуті, залякані. Не готові спілкуватись, не вітаються. І взагалі не дуже раді бачити свого керівника (або зразу розуміють, що прийшла нова жертва і їх це не тішить) ).

Почались перемовини. Данило справив досить не погане перше враження. Був красномовний, цікаво розповідав про перспективи та можливості співробітництва. Про те, як багато в нього проектів і наскільки велика в цих проектах площа.

Данило розказав, що в нього є рендер-ферма. Даже показав її. Правда, не розумів, як її включати і як єю користуватись. Але потрібно зазначити, що так, рендер-ферма була досить професійно зроблена і займає цілу кімнату.

Ідея у замовника була така, що можна швидко робити рендери та анімацію, використовуючи програмний продукт Lumion. Я тоді звернув увагу, що якість рендерів в цій програмі значно менша, ніж якість рендерів в 3DsMax+Corona. Тим не менш, проект був на 170 Га і для Данило, як він сказав, якість була не важлива, важливіша – швидкість роботи. Ок, сказав я, наші співробітники добре володіють як Lumion, так і 3DsMax!

Данило розповів, що в нього дуже багато проектів. Частина проектів не комерційного характеру, “за свій рахунок” для переселенців, які залишились без житла. Розповів, як він сильно підтримував ВСУ, як багато вклав грошей задля перемоги…

Замовник сказав, що йому потрібно, щоб над його проектом працювало постійно 2 співробітника. Я підрахував, що це 240 годин в місяць, сказав, що вартість такого пакета досить велика, озвучив її, на що замовник відповів: нема проблем, я готовий платити цю суму, якщо буде швидко робитись! Домовились, коли починаємо і на тому розішлись.

Коли я приїхав до себе, зразу зробив перевірку клієнта. Данило не хотів представлятися, називати компанію. Коли запитуєш в нього, як його компанія називається – замовчує це питання. Говорить, що це не важливо і називає проект абстрактною назвою “Ми з України”.

Це було досить дивно спостерігати, бо зазвичай, компанії, які давно на ринку, пишаються своєю назвою, своїм брендом…

Тим не менш, дещо погугливши, відкрилось досить багато інформації.

Перш за все, кинулось в очі те, наскільки багато назв різних компаній у цієї людини. Чомусь, Данило створював і змінював компанії, як рукавички.

Крім того, відгуки по його компаніям вражали самими низькими рівнями:

Найменші оцінки з можливих! Якби можна було поставити 0, то мабуть люди залишили 0….

83% текучості кадрів – це дуже погана цифра для компанії!

Перелік компаній, де є власником, або бенефіціаром Данило:

Звичайно, відгуки були дуже погані. Більше того, що вони виникли протягом кінця останнього року.

Ті, хто залишав відгуки, залишили це анонімно і звичайно, це міг бути не задоволений співробітник, якого звільнили за погану роботу, коли була криза від Кароновіруса. якому не доплатили і т.п. Потрібно зазначити, що Данило виглядав дуже щирою, культурною, відкритою людиною, яка прагне співробітництва і якій не цікаво обманювати, бо потрібно робити проекти, яких дуже багато.

Тому, я прийняв рішення спробувати попрацювати з ним і побачити, чи реальні ті відгуки, що пишуть…

Мабуть потрібно дещо розповісти про свою компанію. В мене IT компанія (група компаній), які займаються розробкою програмного забезпечення на різних мовах програмування, хостингом, 3D візуалізацією та 3D анімацією. Нам належить 3 торгових марки, маємо більше десятка авторських свідоцтв. Компанія існує 3-й десяток років.

Наші співробітники працюють в компанії багато років, виконали багато проектів. Багато проектів були опубліковано в таких популярних ресурсах, як 3ddd і займали перші місця в рейтингах.

Наші спеціалісти займаються 3D візуалізацією та 3D моделюванням 5-10 років. Тобто це досить досвідчені спеціалісти, рівень яких підтверджувався схвальними відгуками інших спеціалістів з простору СНД та Європи.

На проект я поставив 3 людини. Одну людину, яка буде постійно працювати над проектом, 2 інших – дуже високого рівня, але досить зайнятих іншими проектами, щоб постійно над ним працювати. Тим не менше, клієнт нічого ще не заплатив і це були досить великі, потужні ресурси, які я задіяв для реалізації проекту.

Коли я задав питання про те, що потрібно заключити договір, Данило сказав, що йому договір не принциповий – він заплатить за послуги, але йому потрібно, щоб протягом 2 тижднів наша команда попрацювала та підтвердила свій рівень. Якщо рівень не підходить, то він росплатиться і ми росходимся, якщо рівень підходить, то працюємо далі.

Звикнувши в бізнесі вірити в слово ділової людини, ми вирішили приступати до роботи.

На питання про оплату, Данило говорив, що нема проблем – заплатить… Красномовність Данила була досить потужна і не повірити йому твердженню було складно…

Прийшла назначена дата початку роботи… Створили групу в Вайбер, додали Данила в баг-трекер, щоб міг слідкувати за витратами часу. Замовник сказав, що буде висилати інформацію протягом часу від запиту, в реальності же можна було не получити відповіді протягом багатьох днів, так само і реакції на запити…

Співробітники клієнта скинули декілька планів. Запронували зробити візуалізацію одного з планів.

З самого початку Данило хотів, щоб робилась робота в Lumion, щоб швидше було працювати з великими проектами. Як результат, звичайно, співробітники зробили це в Lumion. І коли через тиждень роботи, скинули прев’ю з Lumion, получили реакцію від Данила:

“Что это за ужас? Давайте доведём до того состояния, чтоб было хотя бы о чём говорить. Здесь плохо всё.”

Потім, оказалось, що клієнт вдруг вирішив, що ця робота повинна була робитись в 3DsMax!!!

А це потрібно повністю перероблювати роботу! Тобто, тиждень роботи був викунитий зря…

І тільки тому, що клієнт вчасно не повідомив, що очікує, що проект буде створений в іншій програмі… Получається, що хоч я багато разів говорив, що в Люміон якість дещо нижча, ніж в 3DsMax і клієнт говорив, що робимо в Люміон, тим не менше потім оказалось, що задача зовсім змінилась….

В підтвердження своїх слов приводжу переписку з Данило в Вайбер:

Тим не менше, в результаті получили, що замовник вважає, що ніби виконавець “не правильно зрозумів” замовника і зробив не в тій програмі в якій потрібно було…

Так, як замовник захотів, щоб було зроблено в 3DsMax, переробили в 3DsMax, на що витратили ще тиждень. Замовнику весь час не подобалось то травка. то ще різні елементи. Хоч в технічному завданні (хоча, технічного завдання то взагалі не було )), нічого не писалось про це. Більше того, співробітники вибирали те, що гарно виглядало.

Запитали в нього, які ракурси показати. Він відповів: зробить 20 ракурсів, я виберу.

Скинули попередній перегляд (прев’ю).

У відповідь, получили не вдоволення. В приватній розмові Данило сказав, що наші співробітники нічого не розуміють, нічого не вміють, що я посадив людину, яка тільки закінчила курси))) і що ракурси зроблені не вірно. Нецензурність форми цих стверджень та рівень образ – зашкалювали…

Замість того, щоб поставити технічне завдання з самого початку, Данило став з себе вважати “професором” до якого ніби звернулись по навчання, а не замовником, який звернувся, щоб йому зробили роботу, бо він сам і його існуючі співробітники не можуть зробити цю роботу із-за відсутності досвіду такої роботи…

Фактично, Данило почав вимагати зробити замість прев’ю фінальні роботи. Роблячи вигляд, що не розуміє відмінності. Тобто, не сплативши нічого, він захотів получити фінали, при цьому не поставивши технічне завдання для того, щоб можна було маніпулювати і мати змогу говорити, що щось зроблено не так….

В розмові, Данило сказав, щоб наші спеціалісти приїхали до нього в офіс.

Я запронував зустріч по Zoom, але від зустрічі по Zoom він відмовився. Сказав, що так не працює і що він покаже і розкаже, як робити ракурси, які йому подобаються.

Хочу зазначити, що Данило дуже любить ображати людей, матюкається на них, говорить, які вони бездарі. Що він такий гуру… А всі – ніхто…

Тим не менше, він постійно старається не говорити назву своєї компанії, бо за його компаніями, як за ним дуже погана репутація.

Портфоліо його компанії не має жодного екстер’єру. Тобто, вони ніколи цим не займались!!! Тим не менше, Данило говорить, що він когось вчить, що хтось візьме щось корисне від спілкування з ним…

Не спускаючись до рівня хамовитого клієнта, я старався відповідати культурно, без образ. Теж саме сказав робити співробітникам.

Приїхавши на зустріч в його офіс, щоб він показав ракурси, получили замість доступу до комп’ютера і вибору ракурсів, постановки завдання, монолог. В цьому монолозі Данило розповідав, яка він велика людина, які всі нікчеми і що красиве повинно бути красивим. Нічого конкретного щодо самого проекту за годину розмови він не розповів… При цьому, заставив нас чекати на зустріч 20-30 хвилин… Замовник був, як ніколи не пунктуальним…

До жодного комп’ютера він так і не допустив, а працювати віддалено на нашому не захотів.

Крім розмов про те, що він “надійний покупець”, нічим на практиці це не показав. Балачки, як були, так і залишились. Тим не менше, ми вже працювали над проектом більше місяця і потратили десь 220-240 годин на той момент…

Витративши ще декілька днів співробітники зробили ракурс..

Я задав питання, які мене дуже стали турбувати, бо слова Данила не співпадали зі справою:

На жодне з питань я так і не получив відповідь…

Замість цього, Данило подзвонив до мене, обматюкав мене, розповів, що він хоче, щоб ми получили гроші, але він не готовий платити “за неякісний продукт”.

Декілька скринів з культурою речі цього персонажа, які адресовувались власника іншої компанії:

Подзвонивши черговий раз до мене клієнт черговий раз ображав мене та співробітників. Робив це в дуже не коректній формі. Говорив, що я тим, що вимагаю оплату за труди, “заважаю процесу” )))…

Як результат в мене повстав вибір:

 1. Відповісти Данили в тій же формі, що і він. Але це означало би спуститись до самого низького базарного рівня, як веде себе клієнт.
 2. Відповісти фізично, як мужчина мужчині. Це можливо було, але могло сприйматись, як криминал…
 3. Перестати працювати, та понести збитки за проект. Але не витрачати більше на це нерви та не порушуючи законодавство.

Я обрав пункт 3. І як результат, щасливий, що не працюю з цією “компанією”…

Відео, де він показує, що знаходиться в іншій країні і ніби це гарантує його оплату ))))….Так, ніби інші країни – це дивина… І ніби це щось гарантує…

 

Ps. Ця історія на цьому не зупинилась. Данило надіслав вимогу прибрати матеріал, стверджуючи, що ніби в цій статті є не правда, що ніби він получив маральний збиток і щоб я опублікував не правдиву інформацію стверджуючи про обратне, що написано в цій статті. Я інколи дивуюсь, як люди, що поводяться як шахраї та злодії, бажають себе показати в ролі жертви… І це так знайомо в цей важкий час… Коли злодій прийшов нашу землю, творить зло, але прикривається “звільненням людей”… Сердця без кордонів… Благодійний фонд, який створений не для допомоги українцям, а для допомоги одній людині – Данилу Присяжнюку… Як це огидно, в цей час поводити себе, як шахрай та обманювати людей, приносити збитки іншим компаніям для власного збагачення та “самореалізації”…

В результаті “перемовин” я получив чергову партію бруду:

 

Далі, цей процес буде йти в публічній площині. Дозвіл на публікацію моєї переписки з Данило та по всім діям, що відбуваються по цьому процесу я надаю.

 

Розкажіть свою історію про цього персонажа і ми додамо її до цієї історії. Думаю, таких жертв доволі багато…

One comment

 • Колишній працівник

  Згоден с кожним словом! Даніла енергетичний вампір, якому поняття ділових та людських відносин зовсім не притаманне. З великим співчуттям читаю коментарі від колишніх працівників. Я працював на Данилу в 2020 році. Таке відчуття, що в нього вселилась нечиста сила. Зарплата мене не утримала,як і інших, всі пішли від Величезного психологічного тиску. Інакше пряма дорога до психіатричної клініки, а то і гірше. Сумно та шкода людей, чергових жертв авантюри на ім\’я Данила.
  P.S. А благодійний фонд йому потрібен, щоб виїхати з країни, дуже на це схоже. Не та це людина, що буде безкоштовно комусь допомагати….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *