Дмитро Гнап: Хлопці з НАБУ! Припиніть так рішуче боротися з корупцією. Що ви залишите нам?

Hromadske-TV_o

Воу, воу, хлопці з НАБУ! Припиніть так рішуче боротися з корупцією. Що ви залишите нам? Зараз Національне аниткорупційне бюро проводить «широкомасштабну» (!) операцію, розслідуючи вимагання хабара в 12 тис.доларів — пише на своїй сторінці у Facebook журналіст Дмитро Гнап.

До операції залучено понад 100 (!) правоохоронців. Наважусь висловити припущення. Але 12 тисяч доларів — це кишенькові гроші, що називається, «на пробухать» для багатьох фігурантів наших розслідувань.

Можливо, ця «широкомасштабна» операція — це просто шпарина, через яку НАБУ хоче залізти у велике корупційне кубло? Тільки навіщо шукати шпарини, коли поруч цілі печери, куди можна заїзжати на вашому БТРі з усім вашим добре оплачуваним спецназом.

Наприклад, менеджери Коломойського вивели з «Укрнафти» 10 мільярдів гривень. Коломойський ці гроші повертати не збирається, натомість днями зустрічається з президентом та прем’єр-міністром.

Це корупція чи ні?

Приклад поменше. Колишні керівники, а сьогодні судді Вищого господарського суду Татьков та Ємельянов — творці донецького «кешевого» правосуддя.

В їхньому випадку все доведено фінрозвідкою Латвії та Ліхтенштейну: «Особа 7 (дружина Ємельянова) переказала кошти в сумі 5,8 мільйона євро та 7 мільйонів доларів на свій рахунок в Ліхтенштейні.

Досудовим розслідуванням встановлено перевищення видатків над офіційними доходами особа 8 (суддя Ємельянов).» Але прокуратура не особливо наполягає, а НАБУ взагалі не проявляє цікавості до цієї справи, і суддя Апеляційного суду Масенко місяць тому знімає арешт з рахунків Ємельянових. І це при тому, що ще восени я передав одному з детективів НАБУ всі матеріали по справі Татькова та Ємельянова.

Шановне НАБУ! З такими «широкомасштабними» операціями як сьогодні в Тернополі, ви не те що не виправдаєте витрат на відрядження туди. Вам скоро доведеться купувати звичайні шкарпетки по 12 гривень. Як у наших журналістів. Не знаю, чи розширить це вам коло пошуку. Але принаймні коштуватиме платникам податків набагато дешевше.

Джерело: http://news-info.in.ua/dmitro-gnap-khlopci-z-nabu-pripinit-ta/
Только реформы 5.10 могут сделать украинцев багатыми, уничтожить коррупцию, монополии и олигархов !

ВВП Украны может быть не менее 1 триллион $. А для этого, необходимо победить коррупцию за счет ликвидации даже теоретической возможности воровать. Это возможно, если ликвидировать ВСЕ НАЛОГИ И СБОРЫ и оставить только 2 налога, которые могут сниматься ПОЛНОСТЬЮ АВТОМАТИЧЕСКИ в режиме реального времени в момент проведения транзакции. Это 5% — с продаж и 10% — с выплаты зарплат. Как результат — ликвидируется огромное количество не нужных никому государственных органов и предприятий. Государство не должно заниматься бизнесом, поэтому все государственные компании передаются в частные руки, без возможности занимать монопольное положение на рынке (т.е. или по частям или полностью — в зависимости от размера предприятия и занимаемой доли на рынке).

Геннадий Балашов уверяет, что Украина может достичь 1 триллион $ ВВП, однако «скептики» от казнокрадов говорят, что это популизм. Как видно, это не популизм а РЕАЛЬНОСТЬ.

Я предполагаю, что в реальности 1 триллион ВВП — это не предел для Украины. Т.к. в отличие от Сингапура, Гонконга, Дубаи и т.п. в Украине есть все необходимые ресурсы, уникальные земли, огромный интелектуальный потенциал и очень удачное географическое расположение.

«Власть» не видит РЕАЛЬНЫХ аргументов против данных реформ, поэтому сторонников 5.10 не пускают на телевидение и на радио. А вопрос НАЛОГОВ — это ТАБУ во всех СМИ, антикоррупционных собраниях и выступлениях государственных служащих…

ВНИКНИТЕ В РЕФОРМЫ 5.10 И ПОДЕЛИТЕСЬ С ДРУЗЬЯМИ И РОДСТВЕННИКАМИ. ТОЛЬКО ВЕСЬ НАРОД УКРАИНЫ МОЖЕТ ЗАСТАВИТЬ ВЛАСТЬ ИХ РЕАЛИЗОВАТЬ !

 

Автор: Рудюк С . А. https://corp2.net

E-Mail: rs@corp2.net
Потрібно вимагати від влади скасування ВСІХ податків та зборів. Читайте про РЕАЛЬНІ реформи 5.10:

Питання та відповіді по системі 5.10:

https://idtn.corp2.net/poyasnennya-ta-vidpovidi-po-sistemi-5-10-4845.html

Створюємо податковий кодекс разом:
https://idtn.corp2.net/podatkovij-kodeks-5-10-4841.html

Балашов про систему 5.10 (05.10.2013):
https://idtn.corp2.net/gennadij-balashov-o-sisteme-5-10-2013-god-4843.html

Що таке 5.10:

10 пунктов программы 5.10

Панический страх власти при слове 5.10:

Панический страх власти при слове 5-10. Что это за система ? При такой СИСТЕМЕ исчезает коррупция, контрабанда, огромное количество гос. должностей, «накрываются» все схемы

Виробництво аналога IPhone 5s 16Gb в Україні при діючому податковому кодексі та при системі 5.10:

Виробництво аналога IPhone 5s 16Gb в Україні при діючому податковому кодексі та при системі 5.10

Реальна децентралізація можлива тільки з 5.10:

Реальна децентралізація можлива тільки з 5.10

Мошенничество с петициями президента:

Мошенничество и манипуляции с петициями на сайте Президента Украины

Есть ли свобода на “Территории Свободы” Савика Шустера ?

Есть ли свобода на «территории свободы» Савика Шустера ?

Либертарианство в Украине:

Либертарианство в Украине

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *