“Власть” до ИСТЕРИИ боится движения 5.10

vlast-boitsya-5-10

Мнение участников начала Революции Чести, Революции 5.10, Майдана 5.10:

Victoria Litvin:
Сьогодні я побувала на мітингу партії 5.10 – Мітинг в підтримку підприємців. Ніколи не ходила на такі заходи, але цього разу пішла з цікавості і хочу поділитися своїми враженнями від побаченого і почутого.Я не буду переповідати – все можна побачити в соціальних мережах: відео,фото коментарі, але . . .
1. Одна справа коли дивишся про все сидячи за компьютером – інша коли спостерігаєш.Слухаючи спікерів на цьому САНКЦІОНОВАНОМУ зібранні впевнилась що все до геніальності просто і ідея 5.10 – це ідея на міліон(міліони), яка є єдино можливим виходом з ситуації яка склалась в Україні, бо не треба винаходити велосипед – те, що політики так “напружено” шукають, а саме вихід із політичної кризи насправді лежить на поверхні – просто для них вона не зручна.
2. Побачила наживо реакцію на маленький мітинг влади, і знаєте що, вони до істеріїї бояться нового Майдану, БОЯТЬСЯ ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ І СУПРОТИВУ ДІЯМ МІСЦЕВОГО КЕРІВНИЦТВА.
3. Ідея знесення мафів, яка начебно була правильною і виправданною перетворилась на полювання за чужим бізнесом, бо це вже не знесення Мафів – це не законне нищення чужого майна, під керівництвом місцевої влади з втручанням поліції.
4. Сьогодні в процесі мітингу знесли палатку партіїї 5.10 – але не це мене вразило, мене вразило відчуття дежавю від якого я не могла позбутися, коли я побачила, як вниз по інститутській ідуть колонни національної гвардії Украйни. Нічого не нагадує ?

Я не буду нікого агітувати – бо я не агітатор. Я лише людина, що має свою думку і хочу сказати цим постом таке: Прийдіть і складіть власну думку про ситуацію в країні. Нічого не бійтесь. Це мирний мітинг ( до честі поліції вони нікого не ображали, не били і мені, як дівчині було абсолютно беспечно). ЛІБЕРТАЛІАНЦІ! Я З ВАМИ! #510

Обращение к крысам.

Нет, не к депутатам и не к полиции. К вам, крыски, которые отсиживаются дома в ожидании “а что произойдет”. Благодаря вашей пассивности власть и дальше будет нагибать вас, наплевав на ваши права.

Сегодня власть наплевала на право собственности, на право мирно собираться и она не остановится потому что каждая крыса, которая имея все возможности не оторвала сегодня свою задницу от дивана, переживая за свою шкуру, помогает властям чувствовать себя увереннее.

Сегодня полиции было в несколько больше, чем людей, власти ожидали, что нас будет больше, но вы, крысы, в очередной раз доказали, что предприниматели — терпилы, об которых можно вытирать ноги, можно плевать в спину. Как двоечники в школе, затихарились, лишь бы учитель не заметил.

Сегодня вы все, кто остался дома, доказали, что у вас нет ни чести, ни достоинства.

Мне стыдно ходить по одной земле с покорными рабами, самостоятельно загнавших себя же в рабство. Вам даны права, который попираются и вы их не отстаиваете. Вы — рабы и мне вас не жаль, вы достойны своего жалкого существования.

Стыд и позор.

Источник: Facebook

Майдан 5.10. Революция 5.10. Предприниматели не будьте овцами — не платите коррупционерам, а поддержите изменение СИСТЕМЫ в систему 5.10! Поверьте — это будет:

Начало революции чести, революции 5.10, майдана 5.10 в прямом эфире

Бунт предпринимателей против Кличко начинается

Українська мафія у владі та під керівництвом Клічко

Майдан 5.10. Революция 5.10. Предприниматели не будьте овцами — не платите коррупционерам, а поддержите изменение СИСТЕМЫ в систему 5.10! Поверьте — это будет

Поддержите финансово свое будущее и будущее Украины:

Предприниматели, поддержите Революцию 5.10. Майдан 5.10 !

Питання та відповіді по системі 5.10:

https://idtn.corp2.net/poyasnennya-ta-vidpovidi-po-sistemi-5-10-4845.html

Створюємо податковий кодекс разом:
https://idtn.corp2.net/podatkovij-kodeks-5-10-4841.html

Балашов про систему 5.10 (05.10.2013):
https://idtn.corp2.net/gennadij-balashov-o-sisteme-5-10-2013-god-4843.html

Що таке 5.10:

https://idtn.corp2.net/10-punktov-programmy-5-10-4553.html

Панический страх власти при слове 5.10:

https://idtn.corp2.net/panicheskij-strax-vlaste-pri-slove-5-10-chto-eto-za-sistema-pri-takoj-sisteme-ischezaet-korrupciya-kontrabanda-ogromnoe-kolichestvo-gos-dolzhnostej-nakryvayutsya-vse-sxemy-4300.html

Виробництво аналога IPhone 5s 16Gb в Україні при діючому податковому кодексі та при системі 5.10:

https://idtn.corp2.net/virobnictvo-analoga-iphone-5s-16gb-v-ukra%D1%97ni-pri-diyuchomu-podatkovomu-kodeksi-ta-pri-sistemi-5-10-4849.html

Реальна децентралізація можлива тільки з 5.10:

https://idtn.corp2.net/realna-decentralizaciya-mozhliva-tilki-z-5-10-4882.html

Мошенничество с петициями президента:

https://idtn.corp2.net/moshennichestvo-i-manipulyacii-s-peticiyami-na-sajte-prezidenta-ukrainy-4537.html

Есть ли свобода на «Территории Свободы» Савика Шустера ?

https://idtn.corp2.net/est-li-svoboda-na-territorii-svobody-savika-shustera-4584.html

Либертарианство в Украине:

https://idtn.corp2.net/libertarianstvo-v-ukraine-4576.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *