Як Уряд та олігархи заробляють на субсидіях

Яценюк

Діяльність чинного Уряду спрямована на доведення українців до зубожіння, а олігархів – до нового рівня надприбутків. І чим ефективніша ця робота, тим більше прем’єр розповідає про успіхи у боротьбі з корупцією. У чергових «10 програми хвилинах самозвеличення» Яценюк заявив: «Ми зруйнували системну мафіозну корупцію на самих верхах». Вочевидь, він мав на увазі, що зруйновано стару систему і побудовано нову.

Як будується нова система поясню на прикладі субсидій по оплаті послуг у ЖКХ. Крок за кроком. Отже, для чого потрібні субсидії і чому вони тільки шкодять громадянам та збагачують олігархів за рахунок коштів українці.

1.Спочатку створюється незаконний орган – комісія, що нібито має регулювати ціни та тарифи – НКРЕКП. Вона, не будучи правонаступницей двох існуючих законних регуляторів починає «виносити рішення» про підвищення тарифів без всяких на те підстав. Так українців змушують сплатити за «повітря» та збільшити статки олігархів в перший раз.

2. Начебто для зниження градуса громадського невдоволення, створюється інститут субсидування, за допомогою якого бюджетні гроші перекачуються в кишені власників підприємств ПЕК, оскільки громадяни не отримають субсидії, вони їх лише оформлюють! Так українці сплачують за «повітря» вдруге.

3. Гроші на субсидії, в теорії, беруться від рентних платежів видобувних компаній, що працюють в Україні. 70% ренти вбиває будь-який легальний бізнес і … створює додаткові умови для корупції та основу для визнання «Укргазвидобування» повністю нерентабельною з подальшим прицілом на її продаж в формі приватизації (хоча про це зараз вголос не говорять)

4. Рентних грошей, природно, не вистачає і уряд вирішує «заощадити», за рахунок «верифікації», тобто перевірки обґрунтованості оформлення субсидій громадянами.

5. Оскільки правила оформлення субсидій змінювалися за останній рік 4-5 разів (а може і більше), порушення можна знайти скрізь і всюди і в 90% випадків вони пов’язані з тим, що ні громадяни ні чиновники не знали як правильно їх оформляти

6. З тих, хто «неправильно» оформили субсидії будуть вимагати а) повернути суму субсидій (так українці платять за «повітря» втретє б) сплати до бюджету штраф у розмірі отриманої субсидії (так платять вчетверте) в) заплатити за послуги комунальникам зі своєї кишені (так платять вп’яте)

7. В результаті українці за одне й теж саме сплачують п’ять разів!

Так, у підприємств ПЕК – все в шоколаді. З них ніхто не збирається стягувати «субсидії», які ними були отримані внаслідок «неправильного» оформлення. Ось так в Україні «долається корупція у верхах». Януковичу з Азаровим подібне й не снилося.

Про якій обсяг коштів йде мова? Нагадаю, що минулого року на систему субсидіювання було закладено в держбюджет 24 млрд грн.. В Бюджет 2016 пішла вже сума на 11 млрд грн. більша – 35 млрд грн. Але не все так просто. Видатний фахівець в створенні фінансових проблем для українців Міністр фінансів Наталія Яресько збирається зекономити на субсидіях 5 млрд грн. Що це означає?

А те, що внаслідок «верифікації» нишпорки Мінфіну «знайдуть» порушень оформлення субсидій на 5 млрд грн. Ці кошти мають повернутися до бюджету через стягнення за рішеннями суду і… ще 5 млрд грн. повинно потрапити туди ж саме у вигляді штрафів. Чому 5 млрд грн.? Тому що розмір штрафу дорівнює розміру «неправомірно» отриманої субсидії. Відповідно, 10 з 35 млрд грн., Уряд планує повернути.

Таким чином виявляється, що витрати на субсидії цього року заплановані фактично на рівні року попереднього. А ось кількість оформлювачів субсидій – зростає. За даними Міністерства соціальної політики, що станом на 22 січня житлові субсидії було надано 5,562 млн сімей. Більш нових даних поки що немає, але скоріш за все в березні ми дізнаємось про подальше збільшення кількості тих, хто звернувся по субсидії. До речі, на кінець грудня 2015 отримувачів субсидій було 5,4 млн родин. Тобто за три тижні нового року їх кількість зросла на 160 тис.

 

Только реформы 5.10 могут сделать украинцев багатыми, уничтожить коррупцию, монополии и олигархов !

ВВП Украны может быть не менее 1 триллион $. А для этого, необходимо победить коррупцию за счет ликвидации даже теоретической возможности воровать. Это возможно, если ликвидировать ВСЕ НАЛОГИ И СБОРЫ и оставить только 2 налога, которые могут сниматься ПОЛНОСТЬЮ АВТОМАТИЧЕСКИ в режиме реального времени в момент проведения транзакции. Это 5% — с продаж и 10% — с выплаты зарплат. Как результат — ликвидируется огромное количество не нужных никому государственных органов и предприятий. Государство не должно заниматься бизнесом, поэтому все государственные компании передаются в частные руки, без возможности занимать монопольное положение на рынке (т.е. или по частям или полностью — в зависимости от размера предприятия и занимаемой доли на рынке).

Геннадий Балашов уверяет, что Украина может достичь 1 триллион $ ВВП, однако «скептики» от казнокрадов говорят, что это популизм. Как видно, это не популизм а РЕАЛЬНОСТЬ.

Я предполагаю, что в реальности 1 триллион ВВП — это не предел для Украины. Т.к. в отличие от Сингапура, Гонконга, Дубаи и т.п. в Украине есть все необходимые ресурсы, уникальные земли, огромный интелектуальный потенциал и очень удачное географическое расположение.

«Власть» не видит РЕАЛЬНЫХ аргументов против данных реформ, поэтому сторонников 5.10 не пускают на телевидение и на радио. А вопрос НАЛОГОВ — это ТАБУ во всех СМИ, антикоррупционных собраниях и выступлениях государственных служащих…

ВНИКНИТЕ В РЕФОРМЫ 5.10 И ПОДЕЛИТЕСЬ С ДРУЗЬЯМИ И РОДСТВЕННИКАМИ. ТОЛЬКО ВЕСЬ НАРОД УКРАИНЫ МОЖЕТ ЗАСТАВИТЬ ВЛАСТЬ ИХ РЕАЛИЗОВАТЬ !

 

Автор: Рудюк С . А. https://corp2.net

E-Mail: rs@corp2.net
Потрібно вимагати від влади скасування ВСІХ податків та зборів. Читайте про РЕАЛЬНІ реформи 5.10:

Питання та відповіді по системі 5.10:

https://idtn.corp2.net/poyasnennya-ta-vidpovidi-po-sistemi-5-10-4845.html

Створюємо податковий кодекс разом:
https://idtn.corp2.net/podatkovij-kodeks-5-10-4841.html

Балашов про систему 5.10 (05.10.2013):
https://idtn.corp2.net/gennadij-balashov-o-sisteme-5-10-2013-god-4843.html

Що таке 5.10:

10 пунктов программы 5.10

Панический страх власти при слове 5.10:

Панический страх власти при слове 5-10. Что это за система ? При такой СИСТЕМЕ исчезает коррупция, контрабанда, огромное количество гос. должностей, «накрываются» все схемы

Виробництво аналога IPhone 5s 16Gb в Україні при діючому податковому кодексі та при системі 5.10:

Виробництво аналога IPhone 5s 16Gb в Україні при діючому податковому кодексі та при системі 5.10

Реальна децентралізація можлива тільки з 5.10:

Реальна децентралізація можлива тільки з 5.10

Мошенничество с петициями президента:

Мошенничество и манипуляции с петициями на сайте Президента Украины

Есть ли свобода на “Территории Свободы” Савика Шустера ?

Есть ли свобода на «территории свободы» Савика Шустера ?

Либертарианство в Украине:

Либертарианство в Украине

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *